arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۷۹۷۲۲
تاریخ انتشار: ۰۱ : ۱۴ - ۲۳ مهر ۱۳۹۹

«کمیک‌کان» لس‌آنجلس هم لغو شد

این دوره از رویداد «کمیک‌کان» (comic-con) که قرار بود از ۲۱ تا ۲۳ آذر در شهر لس‌آنجلس برگزار شود، به دلیل تداوم شیوع کرونا لغو شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

این دوره از رویداد «کمیک‌کان» (comic-con) که قرار بود از ۲۱ تا ۲۳ آذر در شهر لس‌آنجلس برگزار شود، به دلیل تداوم شیوع کرونا لغو شد.

به گزارش  پایگاه اطلاع‌رسانی ورایتی، در ادامه موج لغو و تعلیق رویدادهای تفریحی جهان به دلیل شیوع ویروس کرونا، این بار همایش کمیک‌کان لس‌آنجلس لغو شد.

مسئولان برگزاری کمیک‌کان لس‌آنجلس با شیوع کرونا زمان برگزاری فیزیکی این رویداد سالانه را از سپتامبر (شهریور-مهر) به ۱۱ تا ۱۳ دسامبر (۲۱ تا ۲۳ آذر) موکول کرده و در حال بلیت‌فروشی بودند. اما پس از آنکه گوین نیوسام (Gavin Newsom) فرماندار لس‌آنجلس از اعلام دستورالعمل‌های بازگشایی پارک‌های تفریحی امتناع کرد، متولیان این رویداد، تصمیم به لغو نسخه امسال گرفتند.

در اطلاعیه مربوط به لغو این رویداد آمده است:

بدون دستورالعمل‌، برای شهر لس‌آنجلس و گروه‌هایی چون ما که مسئولیت برگزاری رویدادهای مختلف را برعهده دارند، هیچ راهی وجود ندارد که بدانیم آیا برنامه‌ها و تغییراتی که برای ایمن سازی ایجاد کرده‌ایم درست و کافی هستند یا نه. بنابراین با توجه به جهت‌گیری جدید ایالت، ما نیز در برنامه‌های خود تجدیدنظر می‌کنیم.

پیش از این همایش‌های مشابهی چون کمیک‌کان سن‌دیگو و نیویورک نیز رویدادهای سال ۲۰۲۰ را لغو کرده و یا به برگزاری یک نسخه تمام مجازی اکتفا کرده بودند.

کمیک‌کان لس‌آنجلس از سال ۲۰۱۱ هر ساله در لس‌آنجلس کالیفرنیا برگزار می‌شود. این رویداد یکی از بزرگترین همایش‌های مستقل در آمریکا است که شاخه‌های مختلفی از کتابهای مصور و انیمه گرفته تا بازی‌های رایانه‌ای و ژانرهای علمی-تخیلی و وحشت را دربرمی‌گیرد.

دوره آتی این رویداد از ۲۴ تا ۲۶ سپتامبر سال ۲۰۲۱ (۲ تا ۴ مهر ۱۴۰۰) برگزار می‌شود.

ایرنا 

نظرات بینندگان