arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۷۹۷۸۱
تاریخ انتشار: ۴۷ : ۱۹ - ۲۳ مهر ۱۳۹۹

هجوم مردم به آزادراه تهران ـ کرج / ترافیک ‌در محورهای مواصلاتی استان البرز فوق سنگین است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز گفت: در حال حاضر ترافیک در محورهای مواصلاتی استان البرز فوق سنگین است. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز با اشاره به اینکه به دلیل شیوع بیماری کرونا عنوان شد مردم از تردد غیر ضروری خودداری کنند، بیان کرد: متاسفانه در این ایام علیرغم هشدارها اما همچنان شاهد ترافیک سنگین در زمان تعطیلات هستیم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز گفت: در حال حاضر ترافیک در محورهای مواصلاتی استان البرز فوق سنگین است.

گودرز محمودی در گفت‌وگو با تسنیم از کرج، در خصوص وضعیت محورهای مواصلاتی استان البرز، اظهار داشت: در حال حاضر با ترافیک فوق سنگین در این محورها روبه‌رو هستیم.

وی با بیان اینکه اینگونه ترافیک‌ها در آستانه تعطیلات در محورهای استان البرز طبیعی است، افزود: در تعطیلی‌های اخیر نیز شاهد اینچنین ترافیک‌ها در محورها بوده‌ایم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز با اشاره به اینکه به دلیل شیوع بیماری کرونا عنوان شد مردم از تردد غیر ضروری خودداری کنند، بیان کرد: متاسفانه در این ایام علیرغم هشدارها اما همچنان شاهد ترافیک سنگین در زمان تعطیلات هستیم.

طبق اعلام ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا از ساعت 24 امشب ورود و خروج در 5 کلانشهر کشور از جمله کرج ممنوع می‌شود به همین دلیل افرادی که در تعطیلات قصد سفر داشتند، زمان سفر خود را به پیش از اعمال این محدودیت تغییردادند.

نظرات بینندگان