arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۷۹۸۷۳
تاریخ انتشار: ۴۴ : ۱۳ - ۲۴ مهر ۱۳۹۹

جزییات تردد در معابر ۵ شهر دارای منع سفر

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا توضیحاتی را در مورد ممنوعیت سفر در پنج شهر کشور ارائه کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا توضیحاتی را در مورد ممنوعیت سفر در پنج شهر کشور ارائه کرد.

 

سرهنگ عین الله جهانی دراین باره گفت: با ابلاغ ستادملی مقابله با کرونا از ساعت ۲۴ شب گذشته تردد در معابر ورودی و خروجی پنج شهر تهران، کرج، ارومیه، اصفهان و مشهد با محدودیت مواجه شده و بر این اساس همکاران من در پلیس راه و پلیس راهور با کمک عوامل انتظامی در مبادی ورودی و خروجی این شهرها مستقر شده‌اند.

وی ادامه داد: بر این اساس خروج خودروها با پلاک همان شهر از شهر ممنوع بوده و صرفا خودروهای با پلاک دیگر شهرها امکان خروج را دارند. از طرف دیگر خودروهای با پلاک دیگر شهرها امکان ورود به این پنج شهر را نداشته و تنها خودروهای با پلاک همان شهر اجازه ورود به این پنج شهر را خواهند داشت.

به گفته معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا ممنوعیتی برای تردد خودروهای امدادی، انتظامی، درمانی و ... وجود ندارد، اما دیگر خودروها در این پنج شهر باید دستورالعمل ابلاغی را رعایت کنند در غیر این صورت ماموران با حضور در عوارضی‌ها و ورودی ها و خروجی‌های شهر از ادامه تردد آنها جلوگیری کرده و آنان را برمی‌گردانند.

جهانی با بیان اینکه این محدودیت‌ها تا روز یکشنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت، اظهارکرد: پس از آن با مصوبه ستادملی مقابله با کرونا در مورد آن تصمیم گیری جدید خواهد شد و در این زمینه پلیس به دستورات عمل خواهد کرد.

وی از همکاری مردم قدردانی کرد و گفت: خوشبختانه مردم تا کنون همکاری خوبی با پلیس داشته‌اند و به همین دلیل از آنان قدردانی کرده و امیدواریم که این همکاری ادامه داشته باشد.

معاون اجتماعی پلیس راهور با اشاره به دیگر استان‌های کشور نیز گفت: گرچه در این پنج شهر که مرکز استان‌های تهران، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان غربی و البرز هستند محدودیت سفر گذاشته شده است، اما درخواست ما از تمام مردم این است که در این ایام با توجه به شرایط کرونا از انجام سفر پرهیز کنند.

ایسنا

نظرات بینندگان