arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۸۳۵۸۸
تاریخ انتشار: ۰۹ : ۱۱ - ۱۸ آبان ۱۳۹۹

برادرزاده ترامپ پیروزی بایدن را تبریک گفت

ماری ترامپ برادرزاده رئیس جمهور فعلی آمریکا روز شنبه پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری ۳ نوامبر را تبریک گفته است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ماری ترامپ برادرزاده رئیس جمهور فعلی آمریکا روز شنبه پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری ۳ نوامبر را تبریک گفته است.

به گزارش تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، ماری ترامپ برادرزاده دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با انتشار پیامی در توئیتر پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفته است.

بر اساس این گزارش، برخی از شبکه های خبری آمریکایی روز شنبه رسما پیروزی بایدن را در انتخابات ریاست جمهوری 3 نوامبر اعلام کردند.

مارس ترامپ تصویری را در توئیتر به اشتراک گذاشته است، در حالی که در کنار ساحل نشسته و یک کلاه بایدن-هریس را روی سرش گذاشته است. وی به مردم آمریکا تبریک گفته و از آنها تشکر کرده است.

ماری ترامپ اوایل امسال کتابی را در انتقاد به دونالد ترامپ منتشر کرده است. وی در این کتاب نوشته است که دونالد ترامپ عمویش، هرگز شایستگی رسیدن به مقام ریاست جمهوری آمریکا را نداشته است.

وی افزود: گذشت 3 سال از ریاست جمهوری ترامپ، من را مجبور به نوشتن این کتاب کرد و دیگر نتوانستم ساکت بمانم. اگر او برای یک دوره دیگر رئیس جمهور شود، دیگر چیزی از دموکراسی آمریکایی باقی نخواهد ماند.

پس از انتشار این کتاب، ترامپ برادرزاده خود را فردی بی ثبات توصیف و ادعاهای مطرح شده در کتابش را رد کرد.

نظرات بینندگان