arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۸۳۶۲۱
تاریخ انتشار: ۱۰ : ۱۳ - ۱۸ آبان ۱۳۹۹

هالیوودی ها به نتیجه انتخاب آمریکا واکنش نشان دادند/ جادوگر مُرد!

با شکست ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، شمار زیادی از چهره‌های مشهور هالیوودی به این امر واکنش نشان دادند و خوشحالی خود را ابراز کردند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

با شکست ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، شمار زیادی از چهره‌های مشهور هالیوودی به این امر واکنش نشان دادند و خوشحالی خود را ابراز کردند.

 به نقل از هالیوود ریپورتر، هم‌زمان با استقبال رای‌دهندگان به بایدن، هالیوودی‌ها نیز در شبکه‌های اجتماعی از این امر استقبال کردند.

در حالی که نتیجه آرای الکترال در پنسیلوانیا بایدن را به عنوان چهل‌و ششمین رییس جمهوری راهی کاخ سفید کرد، اندکی پس از انتشار این خبر توییت‌های چهره‌های مشهور صنعت سینما در شبکه‌های اجتماعی پیچید.

الیزابت بنکس بازیگر و کارگردان نوشت: خیلی خیلی خیلی احساس آرامش می‌کنم. تبریک به جو بایدن.. از فکر اینکه کاملا هریس معاون رییس جمهوری است دارم گریه می کنم.

وایولا دیویس بازیگر اسکاری نوشته است: ووووووووووووووووووو!!!!!! فیلادلفیا! آمریکا! سیاه‌پوستان! خدا به شما خیر دهد! حالا… بیایید برای سنا بجنگیم!

کری واشینگتن نوشت: مردم حرفشان را زدند! از همه آنهایی که از رای‌شان استفاده کردند و با صدایشان تاریخ‌ساز شدند تشکر می کنم.

تام راتمن رییس سونی پیکچرز و از حامیان بایدن در مصاحبه‌ای گفت: این برای هالیوود هم دقیقاً همان معنایی را دارد که برای بقیه کشور. اینکه آنچه ما در مهدکودک‌ها به فرزندان‌مان می‌آموزیم درست است: نجابت، مدنیت، صداقت، احترام و شخصیت چیزی است که در یک فرد و یک ملت اهمیت دارد.

جولیا لویی-دریفوس بازیگر سریال «ویپ» در نقش اولین معاون زن رییس جمهور آمریکا نوشت: دموکراسی پیروز می‌شود. امروز از بستنی‌هایتان لذت ببرید. وی عکس یک کیک را هم پست کرده و می‌نویسد: می‌خواهید با آن کیک هم بخورید؟ دیگر خانم معاون رییس جمهور یک شخصیت خیالی نیست.

اسپایک لی کلیپی از ترانه «آزادی فیلادلفیا» التون جان را در صفحه‌ی اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و نوشت: این انتظار دراز به سر آمد. خلاصه.

کندریک سمپسون بازیگر نوشت: به یاد داشته باش. ما این کار را کردیم. مردم. سازماندهندگان. حالا آنچه شایسته‌اش هستیم را به ما بدهید.

رپر کامان با انتشار عکسی مشترک با بایدن در توییتر نوشت: امروز یک آغاز جدید و جشنی برای مردم و قدرت و ظرفیتی است که ما داریم. ما دنیا را با فکر کردن درباره روزهای بهتر و عمل کردن برای آن تغییر دادیم.

مایکل مور نوشت: به هموطنان آمریکایی تبریک می‌گویم! ترامپ شکست خورد! حالا باید چیزی را شکست دهیم که ترامپ را روی کار آورد.

مندی مور نوشت: با چشمانی پر از اشک، چه لحظه‌ای! بسیار سپاسگزارم از همه رای دهندگان، کارمندان ثبت آرا، داوطلبان، کارمندان و همه آنهایی که این را به واقعیت بدل کردند. بدون شک کار زیادی وجود دارد. اما بیایید اول این لحظه را جشن بگیریم. دوستان. این تاریخی است!

کیکی پالمر نوشت: معاون رییس جمهور ما یک زن سیاه است!

ایوا دوورنی کارگردان «سلما» نوشت: فیلادلفیا متشکریم! از طرف همه مردم، از تو سپاسگزارم، سپاسگزارم. وی همچنین ویدیویی از ترانه جان لجند را که با عنوان «پیروز» در فیلم «سلما» برنده اسکار شد، منتشر کرد و نوشت: شما در لحظه‌ای تاریخی هستید.

جان لجند هم نوشت: تبریک به رییس جمهوری منتخب و معاون رییس جمهوری! از شما ممنونیم که راه خدمت به کشور را در این دوران چالش‌برانگیز انتخاب کردید.

آریانا گرانده نوشت: دارم گریه می‌کنم. ممنون خدایا.

اوا لانگریا نوشت: دموکراسی برد!!! آمریکا آمریکا، فرزندان‌مان داشتند ما را به عنوان یک کشور می‌دیدند. آنها دیدند ما چه چیزی را انتخاب کردیم. تقسیم و نفرت یا اتحاد و عشق. ما سمت درست را انتخاب کردیم. عشق همیشه موجب نفرت ترامپ بود!

راب راینر نوشت: دلینگ دالانگ، جادوگر مُرد.

استیون کینگ نویسنده ژانر وحشت نوشت: یکی از بهترین روزهای زندگی‌ام. وی در توییت دیگری اضافه کرد: آمریکا به ترامپ گفت: تو اخراجی.

 مهر

نظرات بینندگان