arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۸۳۸۷۷
تاریخ انتشار: ۲۳ : ۱۶ - ۱۹ آبان ۱۳۹۹

«رونالدو» در فهرست فروش یوونتوس؛ جدایی اجتناب‌ناپذیر است

براساس گزارش رسانه‌ها اروپایی، باشگاه یوونتوس قصد دارد تا «کریستیانو رونالدو» را در تابستان سال آینده در فهرست فروش بگذارد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تورینی‌ها از پاندمی کرونا به شدت آسیب دیده و هراس این را دارند که نتوانند از عهده دستمزد گزاف مرد پرتغالی برآیند.

گزارش‌های اولیه حاکی از آن بود که رونالدو مسیر خود را به سمت پاریس منحرف کرده و جانشین «کیلین امباپه» خواهد شد.

رونالدو فوریه سال آتی ۳۶ ساله شده و به پایان دوران فوتبالی خود نزدیک خواهد شد. یوونتوس امیدوار است که بتواند مرد پرتغالی را در تابستان سال ۲۰۲۱ یعنی یک سال پیش از اتمام قراردادش در تورین، به فروش برساند.

ایتالیایی‌ها سه سال پیش ۱۰۰ میلیون یورو برای فوق ستاره پرتغالی پرداخت کرده و امیدوارند تا با فروش وی، بخشی از سرمایه گذاری خود را به حساب باشگاه برگردانند.

رونالدو هم‌اکنون در تورین هفته‌ای ۵۴۰هزار پوند درآمد دارد؛ این رقم چهار برابر بیشتر از دومین بازیکن پردرآمد یووه یعنی «متیس دی‌لیخت» است.

و براساس گزارش نشریه سان، رونالدو احتمالا در مسیر کوچ به پاری‌سن‌ژرمن قرار دارد؛ جایی که جایگزین ستاره فرانسوی آنها خواهد شد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که فوق ستاره جوان پاریسی‌ها با باشگاه رئال مادرید به توافق شفاهی رسیده و در چند هفته اخیر شایعات پیوستن وی به غول های اسپانیا تشدید شده و در صورت تحقق این نقل و انتقالات، رونالدو با ستاره برزیلی پی‌اس‌جی یعنی نیمار زوج جذابی را تشکیل خواهد داد.

کاپیتان تیم ملی پرتغال در جریان ۹۴ بازی با پیراهن یووه، ۷۱ گل برای این تیم به ثمر رسانده است.

نظرات بینندگان