arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۸۵۵۵۱
تاریخ انتشار: ۱۵ : ۱۸ - ۲۹ آبان ۱۳۹۹

خودکشی سرکنسول فرانسه در مغرب

منابع خبری در پادشاهی مغرب، امروز (پنجشنبه)، خبر دادند که «دنیس فرانسوا» سرکنسول پنجاه و پنج ساله فرانسه در شهر «طنجه» (شمال مغرب) خودکشی کرده است. این منابع خبری گزارش دادند که صبح امروز پنجشنبه، جسد دنیس فرانسوا داخل کنسولگری فرانسه در شهر طنجه کشف شد. همین امر سبب آماده‌باش امنیتی در کنسولگری شد. اطلاعات اولیه اشاره به خودکشی می‌کند. او را در حالی پیدا کردند که خود را در مقر اقامتش حلق‌آویز کرده بود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

منابع مغربی خبر دادند که سرکنسول فرانسه در محل اقامت خود خودکشی کرده و پلیس مغرب در حال بررسی حادثه است.

به گزارش فارس، منابع خبری در پادشاهی مغرب، امروز (پنجشنبه)، خبر دادند که «دنیس فرانسوا» سرکنسول پنجاه و پنج ساله فرانسه در شهر «طنجه» (شمال مغرب) خودکشی کرده است.

وبگاه خبری «طنجه 24» گزارش کرد که صبح امروز پنجشنبه، جسد دنیس فرانسوا داخل کنسولگری فرانسه در شهر طنجه کشف شد. همین امر سبب آماده‌باش امنیتی در کنسولگری شد. اطلاعات اولیه اشاره به خودکشی می‌کند. او را در حالی پیدا کردند که خود را در مقر اقامتش حلق‌آویز کرده بود.

روزنامه فرامنطقه‌ای «القدس العربی» به نقل از آناتولی نیز گزارش داد، یک مقام مغربی که خواست نامش فاش نشود، بدون ذکر جزئیات بیشتری در این ارتباط خبر داد: «سرکنسول فرانسه در طنجه اقدام به خودکشی کرده است».

منابع مغربی گزارش دادند که دنیس فرانسوا که تنها دو ماه است به عنوان سرکنسول فرانسه در مغرب انتخاب شده است، با یک طناب خود را صبح امروز در خانه‌اش دار زده است.

پایگاه «Le۳۶۰» در این خصوص نوشت که وی پس از آنکه به عنوان دیپلمات در نیمه ماه گذشته انتخاب شد، خواستار معافیت از مأموریتش شده بود.

طبق این گزارش، نیروهای امنیتی در اطراف کنسولگری فرانسه به حال آماده‌باش درآمده‌اند.

پایگاه خبری «العربی الجدید» نیز در این ارتباط خبر داد که مقام‌های مغربی در حال بررسی صحت این موضوع هستند؛ با این حال، هیچ اطلاعاتی تا به این لحظه، در خصوص حادثه اعلام نکرده‌اند.

این در حالی است که مقام‌های فرانسوی نیز به‌منظور پی‌بردن به علت مرگ تحقیقات فوری را آغاز کرده‌اند.

نظرات بینندگان