arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۸۸۴۱۱
تاریخ انتشار: ۱۵ : ۲۱ - ۱۵ آذر ۱۳۹۹

ارتش یمن: نیروهای دشمن بعد از شکست‌های پی در پی در مراحل پایانی هستند

سخنگوی ارتش و کمیته مردمی یمن تاکید کرد، نیروهای متخاصم بعد از دریافت شکست‌های متوالی به دست قهرمانان ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در جبهه‌های مختلف جنگ در مراحل پایانی خود هستند. وی افزود: رهبری انقلاب و رهبری عالی سیاسی و نظامی حکم عفو سراسری برای بازگشت به صف نیروهای ملی را صادر کرد تا فرصت دشمنان کشور و ملت و خونریزی ملت یمن را بگیرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سخنگوی ارتش و کمیته مردمی یمن تاکید کرد، نیروهای متخاصم بعد از دریافت شکست‌های متوالی به دست قهرمانان ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در جبهه‌های مختلف جنگ در مراحل پایانی خود هستند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه المسیره، یحیی سریع، سخنگوی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در دیدار با ۳۰۰ فریب‌خورده در صنعا که از جبهه‌های مختلف پادگان‌های مختلف دشمن و مزدورانشان به نیروهای ارتش یمن پیوسته‌اند، گفت: رهبری انقلاب و رهبری عالی سیاسی و نظامی حکم عفو سراسری برای بازگشت به صف نیروهای ملی را صادر کرد تا فرصت دشمنان کشور و ملت و خونریزی ملت یمن را بگیرد.

سریع بار دیگر از بقیه فریب‌خوردگان که همچنان در صف متجاوزان هستند خواست از فرصت بهره گرفته و از حکم عفو عمومی استفاده کنند و فرصت عفو عمومی زمان زیادی ادامه نخواهد داشت.

سریع تاکید کرد، اشغالگران و مزدوران وارد خونریزی علیه ملت بی‌دفاع یمن شدند لذا سرنوشت آنها مانند گذشتگانشان به زور مقاومت ملی این است که به دلیل تن دادن به اشغالگران مجبور به رفتن هستند. کشور بزرگ‌تر از کسانی است که علیه آن توطئه می‌کنند و خودشان را مقابل پول کثیف برای اجرای برنامه‌های اشغالگران صهیونیست و آمریکایی و نیز بازیچه‌هایشان در نجد و حجاز فروخته‌اند.

همچنین کسانی از که از ائتلاف متخاصم بازگشته‌اند روحیه و مسؤولیت پذیری رهبری انقلاب، سیاسی و نظامی عالی در صنعا را با صدور عفو سراسری و در آغوش گرفتن تمام کسانی که فریب شعارهای دشمن را خورده‌اند، ستودند.

نظرات بینندگان