arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۸۸۵۶۶
تاریخ انتشار: ۴۹ : ۱۶ - ۱۶ آذر ۱۳۹۹

تامین نیازهای خرد با تسهیلات بانک کارگشایی

بانک کارگشایی در هشت ماه نخست امسال بالغ بر 170 هزار و 929 فقره تسهیلات قرض الحسنه به ارزش دو هزار و 425 میلیارد ریال جهت نیازهای ضروری متقاضیان اعطا کرده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
    بانک کارگشایی از واحدهای تابعه بانک ملی ایران در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی خود و رفع نیازهای خرد مشتریان، در هشت ماه ابتدای امسال بیش از 218 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه و جعاله پرداخت کرده است.

به گزارش انتخاب به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک خدماتی از قبیل پرداخت وام قرض الحسنه، پرداخت تسهیلات جعاله احتیاجات ضروری، نگهداری و حفاظت از طلا و جواهرات مشتریان به ویژه تولیدکنندگان طلا، تخصیص صندوق امانت به مشتریان، افتتاح انواع حساب های بانکی، خدمات بانکداری الکترونیک، حراج سکه با دستور بانک مرکزی به منظور تنظیم بازار و ... را ارایه می کند.

تسهیلات قرض الحسنه بانک کارگشایی در ازای ترهین 50 گرم طلا در قالب یک فقره سند 20 میلیون ریالی در هر قرارداد و تسهیلات جعاله در ازای ترهین100 گرم طلا تا سقف 100 میلیون ریال است.

بانک کارگشایی در هشت ماه نخست امسال بالغ بر 170 هزار و 929 فقره تسهیلات قرض الحسنه به ارزش دو هزار و 425 میلیارد ریال جهت نیازهای ضروری متقاضیان اعطا کرده است.
 
همچنین تعداد 47 هزار و 728 فقره تسهیلات جعاله به ارزش چهار هزار و 65 میلیارد ریال پرداخت شده است.

مدت زمان بازپرداخت تسهیلات قرض الحسنه و جعاله کارگشایی در یک قسط و حداکثر تا یک سال خواهد بود.

بانک کارگشایی دارای 13 شعبه است و شعبه مرکزی آن در میدان محمدیه تهران قرار دارد.
 
برای اطلاع از آدرس شعب این بانک می توانید به سایت بانک ملی ایران و بخش خدمات بانکی مراجعه کنید.
نظرات بینندگان