arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۸۸۷۲۳
تاریخ انتشار: ۴۰ : ۱۳ - ۱۷ آذر ۱۳۹۹

کشف ۷۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری ۲ مرد سابقه دار مرتکب ۷۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو شده بودند، خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری ۲ مرد سابقه دار مرتکب ۷۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو شده بودند، خبر داد.

 سرهنگ "جلیل موقوفه‌ای" بیان داشت: در پی افزایش وقوع سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو در محدوده شهران تیم عملیات کلانتری ۱۴۲ کن کارگروهی را برای کشف جرم تشکیل دادند.

وی افزود: گشت زنی های هدفمند افزایش یافت تا اینکه گشت کلانتری ۱۴۲ جوادیه حین گشت زنی در خیابان قربانی به نشینان یک دستگاه پراید سفید رنگ، مظنون می شوند.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ تصریح کرد: چکیده پرونده حکایت از این دارد، مظنونین چندین بار خیابان را به صورت یک طرفه بالا و پایین می رفتند که ماموران به صورت نامحسوس آنها را تحت نظر قرار می دهند و با تعقیب و مراقبت انجام شده مشخص شد قصد تخریب قفل درب یک دستگاه خودروی ۲۰۶ را دارند که ماموران کلانتری کن وارد عمل شدند و پس از مدتی تعقیب و گریز، سرنشینان پراید را دستگیر می نمایند.

وی با اشاره به اینکه فرد دستگیر شده در بازجویی اولیه منکر سرقت لوازم داخل خودرو بود، گفت: سارق با مشاهده تصاویر ضبط شده خود به ناچار لب به اعتراف گشود و به سرقت با همکاری همدستش به نام عباس معترف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ موقوفه ای ادامه داد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی، مخفیگاه متهم پرونده نیز شناسایی و با هماهنگی های قضائی بخشی از اموال مسروقه نیز در مخفیگاه متهم کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به اینکه آنها به ۷۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو با همکاری یکدیگر اعتراف کردند، اضافه کرد: هر دو متهم برای کشف جزئیات پرونده و شناسایی مال باختگان در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار دارند.

نظرات بینندگان