arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۸۸۹۴۱
تاریخ انتشار: ۲۱ : ۱۴ - ۱۸ آذر ۱۳۹۹

تجربه برترین آموزش دروس کنکور با موسسه حرف آخر

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تجربه برترین آموزش دروس کنکور با موسسه حرف آخر

کنکور یکی از آزمون های سرنوشت ساز پیش روی تمامی دانش آموزان است. آزمون ورودی به دانشگاه که سرنوشت چندین و چند ساله آن ها را تعیبن خواهد کرد و از این حیث این آزمون بسیار پر اهمیت و سرنوشت ساز می‌باشد. اما از دیرباز انتخاب منابع یکی از دغدغه های مهم والدین و دانش آموزان بوده است و به دنبال انتخاب بهترین منابع بودند اما با توجه به تعدد منابع آموزشی این امر تا حدودی دشوار است به همین دلیل امروز در یک گزارش خبری به سراغ معرفی یکی از برترین تولید کننده محتواهای آموزشی دروس خواهیم رفت. موسسه ای که نه تنها دروس کنکور را آموزش می‌دهد بلکه برای مقاطع پایین تر یعنی ابتدایی و متوسطه اول هم محتواهای آموزشی تولید می‌کند.

موسسه حرف آخر از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه تولید منابع آموزشی شروع کرده است و اکنون هم جایگاه فوق العاده ای میان کنکوری ها پیدا کرده است. جایگاهی که بعد از ده سال به آن دست پیدا کرده است و از همه مهمتر سبک جدیدی در آموزش دروس با عنوان پویا نمایی را ابداع کرده است که انقلابی در زمینه آموزش کشور محسوب می‌شود. پویا نمایی یک سبک آموزشی معتبر نه تنها در ایران بلکه در سطح جهانی است و تکنولوژی را چاشنی آموزش کرده است. نتایج این کار هم لذت بخش شدن آموزش و سهولت در یادگیری بوده است و البته علاوه بر این موارد باعث شده است تا مطلب آموزش داده شده مستقیم در نیمکره راست مغز قرار گیرد که مدت زمان ماندگاری این نوع آموزش نسبت به حالت عادی چندین برابر بیشتر است. در ادامه به صورت کامل سبک آموزشی موسسه حرف آخر و ویژگی های این موسسه را توضیح خواهیم داد.

رونمایی از پروژه 6040 حرف آخر و برنامه دو ماهه کنکور

چندین سال قبل یکی از پروژه های موسسه حرف آخر که به شدت مورد استقبال قرار گرفت پروژه دو ماهه کنکور یا پروژه 6040 حرف آخر بود که انقلابی در آموزش کنکور محسوب می‌شد. با استفاده از این پروژه دانش آموز در هر سطحی که باشد قادر خواهد بود در دو ماه آموزش دروس کنکور خود را به پایان برساند. نام این پروژه برمبنای زمان یادگیری و حل تست آن انتخاب شده است و مخاطب این پروژه در 60 روز آموزش جامع دروس را فرا خواهد گرفت و در 40 روز هم با کمک آزمون های حرف آخر بالغ بر 5 هزار تست حل خواهد کرد و همچنین بیست بار با کمک تکنولوژی پاسخنما در آزمون های این مجموعه می‌تواند دروس کنکور خود را مرور کند و به آمادگی کامل دست پیدا کند.

تجربه برترین آموزش دروس کنکور با موسسه حرف آخر

همچنین در تدریس تمامی دروس این مجموعه از تکنولوژی های روز جهان از جمله 3D و AR و ... استفاده شده است. تکنولوژی هایی که کمک کرده اند تا هر آنچه که در ذهن مدرس می‌گذرد به تصویر کشیده شود و همین موضوع سبب انتقال کامل مفاهیم از مدرس به داوطلب می‌شود. استفاده از ویژگی های آموزشی با کمک پویا نمایی دروس را از حالت خسته کننده نیز خارج کرده است به عنوان مثال در درس دین و زندگی که از کم حجم ترین دروس حرف آخر 6040 است روش مرسوم برای یادگیری آن حفظ کردن است، دانش آموز حرف آخر دیگر نیاز به حفظ یک کلمه نخواهد داشت و با تصویر سازی های بی نظیر در این درس تنها با 14 الگو کل آموزش را یاد خواهد گرفت و نتیجه آن هم ده ها نفری است که هر سال موفق به کسب درصد 100 در دین و زندگی کنکور می‌شوند.

ریاضی حرف آخر و شاهکار شهودی سازی

دانش آموزان رشته تجربی و حتی رشته ریاضی رابطه خوبی با درس ریاضی ندارند به نحوی که باعث شده تا میانگین درصد ریاضی کل شرکت کنندگان در کنکور کمتر از 10 درصد باشد و این یعنی عمق فاجعه. اما نکته مهم در نحوه پاسخگویی نامطلوب شرکت کنندگان به درس ریاضی باعث شده است تا این درس انحراف معیار به خود بگیرد و اهمیت آن بسیار از ضریبش بالاتر برود. اما در هر سطحی که هستید حتی اگر هیچ علاقه ای به ریاضی ندارید تدریس استاد عبدالرضا منتظری و استاد مهران قاسمی در این قسمت چاره ساز است. کل ریاضی را با شهودی سازی یاد بگیرید و قسمت عمده ای از فرمول ها را نیز با الگو های ریاضی حرف آخر حذف کنید.

تجربه برترین آموزش دروس کنکور با موسسه حرف آخر

صفر تا صد ریاضی توسط اساتید برجسته با کمک شهودی سازی آموزش داده شده است و دانش آموز برای درک و یادگیری مفاهیم ریاضی اصلا اذیت نخواهد شد. در سوالات مباحث مربوط به تابع و معادلات و نامعادلات و احتمال و هندسه آموزش شهودی باعث شده است تا از روش های فرمولی فاصله بگیرید و همین موضوع شعار دپارتمان ریاضی حرف آخر یعنی " برای یادگیری ریاضی با کمک ریاضی حرف آخر تنها کافیست که 4 عمل اصلی ریاضی را بلد باشید" را به حقانیت رسانده است. در کنکور 99 نیز ریاضی حرف آخر شاهکار کرد و دانش آموزان این مجموعه از جمله محمد محمدی پور توانست با کمک تدریس های استاد عبدالرضا منتظری و استاد مهران قاسمی درصد 100 را در ریاضی کنکور رشته ریاضی کند.

5 روز با حرف آخر هدیه رایگان حرف آخر به داوطلبان کنکور

موسسه حرف آخر یک هدیه ویژه نیز برای دانش آموزان دارد. همواره عده زیادی قبل از هزینه کردن خواهان آشنایی کامل با محصول هستند و راهکار حرف آخر برای این مشکل پکیجی با نام 5 روز با حرف آخر است. پکیجی که به صورت کامل دانش آموز را با تمامی تدریس های حرف آخر آشنا خواهد کرد و علاوه بر این موضوع بودجه بندی قابل توجهی از کنکور را به خود اختصاص می‌دهد و همانطور که از نام آن پیداست فقط در 5 روز دانش آموز به بودجه بندی 40 تست قطعی از کنکور سراسری مسلط خواهد شد که علاوه بر آن شامل 20 درصد از کل آموزش دروس حرف اخر نیز می‌باشد.

پکیج 5 روز با حرف اخر شامل یک عدد کتاب کار همراه با 5 حلقه دی وی دی آموزشی و برنامه ریزی دقیق است. در این پکیج 30 ساعت از کل آموزش های حرف آخر جای گرفته است و با برنامه ریزی دقیقی که در آن وجود دارد کاملا تعین شده است که داوطلب هر روز چه دروسی را مطالعه کند، از هر درس کدام مبحث را مطالعه کند و برای مطالعه آن مبحث چه قدر باید زمان بگذارد. در پایان هرروز هم یک آزمونک طراحی شده است که به کمک آن دانش آموز خود را محک خواهد زد و همچنین در پاین روز پنجم یک آزمون جامع 150 سوالی نیز برای دانش آموز قرار داده شده است که شامل تست های تالیفی و سراسری می‌باشد.

دریافت 20 درصد از محصولات حرف آخر به صورت رایگان

حرف آخر برای اطمینان دادن به مخاطبان 20 درصد از تمام محصولات خود برای هر پایه و رشته را به صورت کاملا رایگان در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. جهت دریافت این مجموعه فقط با پرداخت هزینه ارسال کافیست:

کلمه «20 درصد» را به سامانه پیامکی موسسه 10002907 ارسال نمایید.

تلفن های تماس سایت مرکزی حرف آخر برای خرید محصولات با تخفیف ویژه:

021-66576182

021-66576371

021-66572148

021-66566623

سایت مرکزی حرف آخر : https://harfeakharpub.com

 

 

نظرات بینندگان