arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۸۹۲۹۵
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۱۴ - ۲۰ آذر ۱۳۹۹

جزییاتی از حادثه باغ شخصی در تهران/ جان باختن ۶ مرد در باغ

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران توضیحاتی در خصوص وقوع حریق در باغ شخصی در آزادگان خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران توضیحاتی در خصوص وقوع حریق در باغ شخصی در آزادگان خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: ساعت ٠٩:۴٧ دقیقه روز جاری یکی از شهروندان در پی تماس با سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی تهران اعلام کرد دودی را مشاهده می کند. آتش نشانان به آدرسی که فرد تماس گیرنده اعلام کرده بود واقع در بزرگراه آزادگان، خیابان صفا اعزام شدند، این منطقه بیشتر بخش کشاورزی است و باغ و مشابه آن در این محل وجود دارد.

وی افزود: در یکی از این باغ ها به وسعت حدود ٣٠٠ تا ٣۵٠ متر حریقی رخ داده بود. داخل این بخش دو اتاقک که در مجموع ۴٠ متر وجود داشت. این اتاق ها مثل یک سوییت کوچک دارای سرویس بهداشتی و آشپزخانه بودند.

ملکی با بیان اینکه بخشی از این منزل شعله ور بود گفت: البته آثار سوختگی زیادی روی در و دیوار ها مشاهده می شد و مشخص بود که در دقایق اولیه شدت دود و حرارت بسیار بالا بوده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار کرد: در حین عملیات خاموش کردن آتش، آتش نشانان با وضعیت کاملا بی حال شش نفر مرد مواجه شده بودند که دو نفر سوختگی شدید داشتند و چهار نفر دیگر نیز دچار سوختگی شده بودند که البته سوختگی آن ها کمتر از دو نفر دیگر بود.

ملکی ادامه داد: به گفته افراد حاضر در محل هر شش نفر با هم آشنایی و دوستی داشتند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار کرد: حریق به سرعت اطفا شد و محل به عوامل انتظامی و قضایی تحویل داده شد تا علت این حادثه بررسی شود.

نظرات بینندگان