arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۸۹۴۸۴
تاریخ انتشار: ۵۳ : ۲۱ - ۲۱ آذر ۱۳۹۹

سخنگوی ستاد کرونا: احتمال تعطیلی یکروزه اصناف و اعمال محدودیت تردد از ساعت ۱۸ در شب یلدا

علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد کرونا گفت: به عنوان پیشنهاد مطرح شده که احتمالا که منع تردد از ساعت ۲۱ زودتر اعمال شود یعنی شاید از ساعت ۱۸ اجرا شود و همراه با تعطیلی اصناف یکروزه در روز منتهی به شب یلدا همراه باشد. وی افزود: پیشنهاداتی مرتبط با وزارت ارتباطات وجود دارد که بتوانند اینترنت رایگان یا اشتراک سایت های پخش فیلم را در اختیار مردم قرار دهند برای اینکه سرگرم بشوند
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سخنگوی ستاد کرونا گفت: پیشنهاد دادیم که در شب یلدا منع تردد از ۶ بعدازظهر آغاز شود و وزارت ارتباطات، اینترنت رایگان در اختیار مردم قرار دهد.

 

به گزارش انتخاب، علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد کرونا گفت: به عنوان پیشنهاد مطرح شده که احتمالا که منع تردد از ساعت ۲۱ زودتر اعمال شود یعنی شاید از ساعت ۱۸ اجرا شود و همراه با تعطیلی اصناف یکروزه در روز منتهی به شب یلدا همراه باشد.


وی افزود: البته این اقدام فقط در حد یک پیشنهاد است و حتما نیاز به مصوبه دارد که در ستاد ملی بررسی می شود .

رئیسی گفت: از طرفی صدا و سیما ان شاء الله برنامه های متنوعی را تدارک خواهد دید که مردم در خانه بمانند و بتوانند سرگرم بشوند. پیشنهاداتی مرتبط با وزارت ارتباطات وجود دارد که بتوانند اینترنت رایگان یا اشتراک سایت های پخش فیلم را در اختیار مردم قرار دهند برای اینکه سرگرم بشوند. البته همه این ها فعلا پیشنهاد است و باید بررسی شوند.

نظرات بینندگان