arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۹۷۷۳۰
تاریخ انتشار: ۳۶ : ۱۲ - ۰۴ بهمن ۱۳۹۹

افزایش ۲۶ درصدی کشفیات مواد مخدر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: بیش از ۸۷۷ تن انواع مواد مخدر در ۱۰ ماه سال جاری در سراسر کشور کشف شد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کشفیات ماد مخدر ۲۶ درصد افزایش داشته است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: بیش از ۸۷۷ تن انواع مواد مخدر در ۱۰ ماه سال جاری در سراسر کشور کشف شد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کشفیات ماد مخدر ۲۶ درصد افزایش داشته است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار مجید کریمی با اشاره به عملکرد قابل قبول رده های استانی این پلیس در مبارزه با قاچاق و ترانزیت مواد مخدر افزود: گرچه مقابله با قاچاقچیان و سرشبکه های اصلی قاچاق و ترانزیت مواد افیونی با تمام توان در دستور کار است، اما همچنان مسیری طولانی و پر پیچ و خم در این عرصه پیش رو داریم و امیدواریم به مدد تلاش همه نهادها و ارگان های مسئول و نیز همکاری خوب شهروندان، به موفقیت روزافزون دست یابیم.

سردار کریمی همچنین تصریح کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا علیرغم محدودیت‌های شدید ناشی از شرایط همه گیری ویروس کرونا نه تنها ارتباط و تعامل خود را با کشور های همسایه حفظ کرده است، بلکه بیش از پیش و هدفمند، هم به صورت برخط (آنلاین) و هم ملاقات های حضوری، در حال رایزنی با مقامات سایر کشورها و مجامع بین المللی در عرصه مبارزه با مواد مخدر است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اشاره با تاکیدات فرمانده ناجا مبنی بر تلاش در راستای حرکت به سمت کشف علمی جرایم اظهار داشت: کشف علمی جرایم و بومی سازی تجهیزات و امکانات تخصصی کشف در حوزه مواد مخدر، با همکاری و تعامل نزدیک و تنگاتنگی که در حال حاضر با شرکت های دانش بنیان برقرار شده، در حال انجام است و امیدواریم در ایام مبارک دهه فجر امسال از تعدادی محصولات دانش بنیان بومی در این حوزه، رونمایی کنیم.

سردار کریمی ضمن قدردانی از زحمات تمامی کارکنان خدوم و جان بر کف نیروی انتظامی در عرصه مبارزه با مواد مخدر گفت: امیدواریم در سال آینده با برنامه ریزی ها و هدف گذاری های دقیق و اعطای مشوق های مطلوب تر به رده‌های استانی پلیس مبارزه با مواد مخدر، شاهد شتاب بیشتر در امر مقابله با این بلای خانمان سوز و در نهایت افزایش میزان رضایت مندی شهروندان باشیم.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: کشف علمی جرایم و بومی سازی تجهیزات و امکانات تخصصی کشف در حوزه مواد مخدر، با همکاری و تعامل نزدیک و تنگاتنگی که در حال حاضر با شرکت های دانش بنیان برقرار شده، در حال انجام است.

کریمی اظهار داشت: از آنجایی که دغدغه رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای درخصوص مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و لزوم پیشگیری از اعتیاد است، مهمترین اولویت کاری پلیس مبارزه با مواد مخدر نیز همین امر بوده و همواره بر تلاش مضاعف و مجاهدت های ایثارگونه کارکنان نیروی انتظامی، بویژه همکاران غیور پلیس مبارزه با مواد مخدر در پاسخگویی به مطالبه به حق شهروندان در عرصه مقابله با این بلای خانمان‌سوز، تاکید می شود.نظرات بینندگان