arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۹۸۲۰۳
تاریخ انتشار: ۱۰ : ۱۸ - ۰۶ بهمن ۱۳۹۹

گل‌محمدی: رسول‌پناه مانند بولدوزر از روی تیم رد شد و رفتنش دردی را دوا نمی‌کند

یحیی گل‌محمدی در مورد جدایی رسول‌پناه از هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس نیز تصریح کرد: رفتن او دردی را دوا نمی‌کند. رسول‌پناه چند ما اینجا بود و انقدر مشکلات ایجاد کرد و مثل بولدوزر از روی تیم رد شد. هیچکس هم نیست که بپرسد چرا این کارها را کرد. متأسفانه امسال این شرایط را برای پرسپولیس رقم زدند. همانطور که قبلاً گفتم نمی‌خواستند ما نتیجه بگیریم و پنجمین قهرمانی را پرسپولیس به دست بیاوریم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس مدعی است رئیس پیشین هیئت مدیره این باشگاه مانند بولدوزر از روی تیم رده شده و رفتنش دردی را دوا نمی‌کند.

یحیی گل‌محمدی پس از شکست 2 بر یک تیم پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک در هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار داشت: ما خیلی خوب بازی را شروع کردیم و توانستیم به گل برسیم و حتی می‌توانستیم به گل دوم هم برسیم. روی دو ضربه ایستگاهی که در کل 90 دقیقه تیم حریف توانست از آن استفاده کند، گل خوردیم. کلاً دو بار روی دروازه ما آمدند و متأسفانه هر دو بار هم گل خوردیم. بعد هم روی این زمین که فوتبال بازی کردن روی آن سخت است، بچه‌ها تلاش زیادی کردند، اما به گل نرسیدیم. به تیم آلومینیوم تبریک می‌گویم. باید بیشتر کار کنیم و حواس‌مان بیشتر به کارمان باشد. البته یکسری مشکلات وجود دارد، ولی باید تمرکزمان روی کار و تمرینات باشد تا ان‌شاءالله در ادامه بتوانیم نتایج بهتری کسب کنیم.

وی در مورد اینکه دلیل حضور مهدی شیری در قلب خط دفاع توضیح داد: انصاری هنوز شرایط بازی ندارد و حداقل باید چند بازی تدارکاتی انجام دهد تا در این بازی‌های سخت بازی کند. واقعاً ریسکش بالاست. من با خود این بازیکن هم صحبت کردم و حاضر نیستم چنین ریسکی کنم تا خدای نا کرده باز هم مصدوم شود. در هر صورت ما دو دفاع وسط‌مان را برای این بازی با توجه به شرایطی که در بازی قبل برای‌مان به وجود آوردند، در اختیار نداشتیم. هر چه داشتیم در خط دفاع و حمله استفاده کردیم، ولی در هر صورت اتفاقاتی که از گذشته برای ما افتاده تبعاتی دارد و ما این تبعات را می‌گذرانیم. متأسفانه شرایط به نحوی است که تا می‌توانیم باید تحمل کنیم و تمرکزمان را از دست ندهیم و به راه‌مان ادامه دهیم. مشکلات هست ولی باید با آن بجنگیم. هم در بحث‌های مالی و هم اتفاقاتی که از گذشته افتاد باید بجنگیم و باید از این مشکلات عبور کنیم.

وی در مورد جدایی رسول‌پناه از هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس نیز تصریح کرد: رفتن او دردی را دوا نمی‌کند. رسول‌پناه چند ما اینجا بود و انقدر مشکلات ایجاد کرد و مثل بولدوزر از روی تیم رد شد. هیچکس هم نیست که بپرسد چرا این کارها را کرد. متأسفانه امسال این شرایط را برای پرسپولیس رقم زدند. همانطور که قبلاً گفتم نمی‌خواستند ما نتیجه بگیریم و پنجمین قهرمانی را پرسپولیس به دست بیاوریم. فکر می‌کنم دلیل اصلی همین بود. وگرنه برای تیمی که آبرو و حیثیت برای فوتبال ایران کسب کرده است، نباید بعد از صعود به فینال آنقدر مشکل ایجاد شود. من مطمئنم دستان زیادی در کار بود تا اجازه ندهند تیم به راه خودش ادامه دهد. هیچکس هم نیست که جواب بدهد و در مورد این مسائل صحبت کند.

سرمربی پرسپولیس در ادامه توضیح داد: تبعات تصمیماتی که قبلاً گرفتند را ما می‌دهیم. اجازه دادند بازیکنان یکی یکی رفتند و بعد هم بیانیه می‌دادند که رفتن بازیکن تأثیری ندارد. بیانیه چیپ و مسخره‌ای دادند و برای خودشان خواستند کارها را با بیانیه توجیه کنند. به هر حال این مشکلات وجود دارد، اما همانطور که گفتم باید بیشتر تلاش کنیم و چاره‌ای نداریم. باید با این وضعیت ادامه دهیم و حق نداریم نسبت به احساسات 40 میلیون هوادار بی‌‌تفاوت باشیم. تبعیض برای تیم‌ها قائل می‌شوند، برای یک تیم چهار پنج نفر پولدار می‌گذارند و اجازه نمی‌دهند آب در دلشان تکان بخورد، برای یک تیم هم مثل ما آدم‌های ضعیف گذاشتند و آمدند و شخم زدند، ولی کسی نیست جواب بدهد.

نظرات بینندگان