arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۹۸۵۷۷
تاریخ انتشار: ۳۳ : ۱۴ - ۰۸ بهمن ۱۳۹۹

پیروانی: حریف آسان در لیگ قهرمانان وجود ندارد/ برای موفقیت باید بهتر از قبل تدارک ببینیم

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام تیم‌ها آسیایی قابل احترام هستند و نمی‌شود هیچ تیمی را دست کم گرفت.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

افشین پیروانی درباره هم‌گروهی تیم فوتبال پرسپولیس با الریان قطر، گوای هند و برنده دیدار تیم‌های الوحده امارات و الزوراء عراق در فصل 2021 لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: با توجه به قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا 2021 باید بگویم و تاکید کنم که در این رقابت‌ها، حریف آسان وجود ندارد. تیم‌ها همه قابل احترام هستند و نمی‌شود هیچ تیمی را دست کم گرفت. تیمی که به نمایندگی کشوری می‌آید حتما خوب است و یک سری قابلیت‌ها دارد.

وی ادامه داد: چون تجربه چندین و چند ساله داریم، می‌گوییم، حریف آسان وجود ندارد. باید خیلی خوب تدارک ببینیم و خیلی خوب باشیم تا بتوانیم موفقیت‌ها و افتخارات سال‌های گذشته را کامل کنیم. قدرت‌های فوتبال آسیا با تدارک ویژه و هزینه‌های نجومی در رقابت‌ها حضور پیدا می‌کنند. راه پیدا کردن به فینال واقعا دشوار است و کار خیلی سختی است.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: با کوچکترین اشتباه از دور خارج می‌شوید. برای رسیدن به این موقعیت باید خیلی بهتر از قبل تدارک ببینیم چون رقبا، نگاه ویژه‌ای به ما خواهند داشت. خود را برابر تیمی می‌بینند که در سه فصل گذشته، دو بار قهرمان غرب آسیا شده و به فینال رسیده است. حتما تدارک آنها نیز ویژه‌تر خواهد بود.

وی در گفت و گو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: تیم، باشگاه و هواداران همه باید دست به دست هم بدهیم تا پرسپولیس به آن چه که لیاقتش را دارد برسد. در مورد بحث میزبانی هم باید بگویم، قطعا ما هم دلمان می‌خواهد میزبان بازی‌های متمرکز مرحله گروهی باشیم ولی بحث امکانات وجود دارد که یکی از بدیهی‌ترین آنها VAR است. به این ترتیب امکانی برای میزبانی نیست.

نظرات بینندگان