arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۹۸۸۳۱
تاریخ انتشار: ۵۰ : ۱۷ - ۰۹ بهمن ۱۳۹۹

اعطای لوح تقدیر جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت با رویکرد مدیریت بحران به بیمه پاسارگاد

این قدردانی به پاس تلاش بی شاعبه بیمه پاسارگاد در راستای ایفای تعهدات، اقدامات انسان دوستانه و عملکرد مناسب در زمینه مسئولیت های اجتماعی و عمل به برنامه های پیش رو ، همچنین اتخاذ تدابیر اندیشمندانه در مواقع بحرانی به این شرکت اعطا شده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
پنجمین کنفرانس ملی “فرهنگ‌سازمانی با رویکرد مدیریت در شرایط بحران” و همچنین مراسم اعطای “پنجمین جایزه مسئولیت ‌اجتماعی مدیریت” ، توسط انجمن مدیریت ایران و با حضور رئیس محترم انجمن مدیریت ایران و جمعی از استادان و کارشناسان، دانشجویان و فعالان حوزه فرهنگ سازمانی در تاریخ 7 و 8 بهمن 99، در دانشگاه خاتم برگزار شد.

به گزارش انتخاب، لوح تقدیر کنفرانس ملی فرهنگ ‌سازمانی با رویکرد مدیریت در شرایط بحران به شرکت بیمه پاسارگاد اعطا شد. این قدردانی به پاس تلاش بی شاعبه بیمه پاسارگاد در راستای ایفای تعهدات، اقدامات انسان دوستانه و عملکرد مناسب در زمینه مسئولیت های اجتماعی و عمل به برنامه های پیش رو ، همچنین اتخاذ تدابیر اندیشمندانه در مواقع بحرانی به این شرکت اعطا شده است.

گفتنی است ارتقای توانمندی رهبری و مدیریت بحران، شناسایی پدیده های بحرانی و مدیریت پیشگیرانه و ارائه تجارب جهت بحران های مشابه آینده از اهداف این کنفرانس دو روزه برشمرده می شود.
نظرات بینندگان