arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۹۸۹۲۹
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۲ - ۱۰ بهمن ۱۳۹۹

شکوری خبر داد؛ پرسپولیس با پیراهن مشکی به مصاف ماشین‌سازی می‌رود

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس، گفت: در راستای تکریم مرحوم «مهرداد میناوند»، با پیراهن مشکلی در دیدار مقابل ماشین‌سازی به میدان می‌رویم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

«ابراهیم شکوری»با اشاره به فقدان میناوند، اظهار داشت: یک الگوی فوتبالی، دوست عزیز، پیشکسوت محترم و پرسپولیسی متعصب را از دست دادیم و عزدار مهرداد میناوند هستیم. نمی‌دانیم با چه واژه‌هایی می‌توانیم این غم بزرگ را تعریف کنیم. مهرداد همیشه نزدیک به باشگاه بود و به معنای بهتر، همواره حامی و هدایت‌گر بازیکنان. بهترین مشاوره‌ها را به ما می‌داد چون هم کاربلد بود و هم عاشق.

وی ادامه داد: فقدان مهرداد اتفاقی نیست به بتوانیم به راحتی در موردش صحبت کنیم. باید بار دیگر به هواداران فوتبال در ایران تسلیت بگوییم زیرا یک ستاره واقعی را از دست دادیم. قلب مهربان میناوند خیلی زود از تپیدن بازماند و همه ما را تنها گذاشت. خانواده مهرداد به خصوص مادر و همسرش روزهای بسیار سختی را سپری کردند و جا دارد به آنها و سایر اعضای خانواده محترم میناوند، این مصیبت را تسلیت بگوییم. از درگاه ایزد منان برای مهرداد طلب مغفرت داریم.

شکوری همچنین گفت: همه عوامل تیم و باشگاه، از هیئت مدیره تا کارمندان، خود را صاحب این غم بزرگ می‌دانند. به همین علت و برای تکریم میناوند، طرح انتخاب پیراهن مشکی برای دیدار روز شنبه مقابل ماشین‌سازی که خواسته هواداران پرسپولیس است را در دستور کار قرار دادیم.

معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس در نهایت افزود: طراحی پیراهن مشکی که پیراهن سوم پرسپولیس به شمار می‌آید به پایان رسیده است و بازیکنان با پیراهن مشکی و با نام میناوند عزیز وارد بازی خواهند شد. با این کار تلاش کردیم تا به مهرداد میناوند ادای دین شود.

نظرات بینندگان