arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۹۸۹۵۹
تاریخ انتشار: ۰۶ : ۱۴ - ۱۰ بهمن ۱۳۹۹

مطهری: پرسپولیس به حضور در میانه جدول عادت ندارد/ در مرام ما نیست باخت را گردن کسی بیندازیم

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به حضور در میانه جدول عادت نداریم و با کسب سه امتیاز دیدار فردا به رتبه‌های بالا خواهیم رسید.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

حمید مطهری در نشست خبری پیش از دیدار با ماشین سازی صحبت هایش را با تسلیت درگذشت مهرداد میناوند و آرزوی سلامتی برای علی انصاریان آغاز کرد و سپس به دیدار مقابل ماشین سازی پرداخت و به سوالات پاسخ داد.

* مهرداد فوق العاده خوش قلب بود

وی اظهار داشت: فقدان مهرداد میناوند عزیز را تسلیت می‌گویم. همین الان که در کنفرانس هستم از دست دادن این عزیز را باور نمی‌کنم، جا دارد به جامعه ورزش، خانواده گرامی اش و هواداران پرسپولیس که همیشه مهرداد را حمایت کردند (چون میدانند مهرداد با جان و دل برای پرسپولیس کار می‌کرد) تسلیت می‌گویم. فوق العاده خوش قلب بود. من دو سه روزی حال خوبی نداشتم و با درگذشت مهرداد حالم بدتر هم شد. امیدوارم روحش شاد باشد و برای علی انصاریان عزیز هم آرزوی سلامتی می‌کنم. ان شالله به زندگی عادی برگردد و همچنین به وحید امیری عزیز هم تسلیت می‌گویم به خاطر از دست دادن پدر بزرگش. امیدوارم از این روزها سخت عبور کنیم و روزهای خوبی برای مردم ایران و باشگاه پرسپولیس باشد. در این چند روز مردم به من لطف داشتند، آمدم بگویم که من تا لحظه آخر می‌جنگم و خوبم. هر کسی در پرسپولیس باشد باید تا لحظه آخر بجنگد و من هم از امروز استارتش را زدم.

* جایگاه تیم ها نشان دهنده قدرت آن ها نیست

وی افزود: درست است که در سه روز قبل من در تمرین نبودم اما همکاران ما و آقای گل محمدی ماشین سازی را از لحاظ مختلف بررسی کردند. جدول لیگ برتر نشان دهنده جایگاه تیم ها نیست. در لیگ انگلستان می‌بینید که تیم های پایین جدولی می‌توانند تیم های بالای جدول را ببرند. هفته گذشته هم دیدید علی رغم این که بازی را ۱-۰ جلو افتادیم اما به خاطر دست کم گرفتن حریف، بازی را از دست دادیم. از بچه ها می‌خواهم بسیار هوشیار باشند، خیلی باید هوشمندانه بازی کنند و اگر یک جا تمرکز ۹۹ درصدی هم داشته باشند ممکن است از حریف ضربه بخورند. باید برای تمام دقایق بازی پلن و برنامه داشته باشیم. تیم ماشین سازی خوب و قابل احترام است، آن ها یک فشردگی کامل ایجاد می‌‍کنند و ما باید از این فشردگی عبور کنیم. راهکارهایی برای این موضوع داریم و باید وقتی توپ از دست دادیم، هدفمند بازی کنیم. ما می خواهیم ماشین سازی را خوب کنترل کنیم.

 او درباره وضعیت حسینی گفت: سیدجلال تمرین کرده و مشکلی برای بازی نخواهد داشت.

* پرسپولیس به میانه جدول عادت ندارد

مربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد:ما برای قهرمانی باید دو امتیاز در هر بازی بگیریم، ما خیلی عقب نیستیم و خیلی هم امید داریم. ما اختلافی با صدر جدول نداریم و ضمن این که دو بازی هم عقب هستیم. امیدوارانه کار را ادامه می‌دهیم. همیشه با تمرین می‌توانیم نقاط ضعف را ادامه دهیم. هفته گذشته هم ما باختیم، خود ما باختیم و کسی نباخت و برعهده کادرفنی است. انشالله با سه امتیاز بازی فردا به جدول برمی‌گردیم چون پرسپولیس به میانه جدول عادت ندارد.

* باخت را گردن کسی نمی‌اندازیم

مطهری در خصوص اینکه با صحبت های گل محمدی به نظر می رسد این مربی دنبال بهانه جویی است عنوان کرد: ما بهانه جویی می‌کنیم؟ هفته گذشته اولین باخت ما بود و ما اصلا در مراممان نیست باخت را گردن کس دیگری بیاندازیم. ما در حال کار هستیم و می‌گوییم ما باختیم. مردم می‌توانند اتفاقات حاشیه ای را ببینند، ما همیشه درباره نقاط ضعف صحبت می‌کنیم و درصدد برطرف کردن آن ها هستیم.

* امیدوارم پرونده بودیمیر حل شود

وی یادآور شد: پرسپولیس همیشه با این اتفاقات (شکایت خارجی) دست و پنجه نرم می‌کند، امیدوارم برای هیچ تیمی این مشکلات به وجود نیاید چون برای فوتبال ایران خوب نیست. امیدوارم با تلاش مسئولان هرچه زودتر حل شود، شما در پرسپولیس و فوتبال ایران فقط مربی نیستید و با مشکلات دیگر هم باید دست و پنجه نرم کنید. بچه های ما از فردا با همه وجود کار خواهند کرد برای شادی روح مهرداد میناوند و همه درگذشتگان. من برادر کوچک همه فوتبالی ها هستم و با این اتفاقات از آن ها می‌خواهم که قدر هم را بدانند دنیا ارزشش را ندارد که درگیری ایجاد کنیم. این برای فوتبال ما و ورزش کشورمان خوب است، امیدوارم تن همه سالم باشد و روزهای خوبی را داشته باشیم.

نظرات بینندگان