arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۵۹۹۰۱۷
تاریخ انتشار: ۱۲ : ۲۲ - ۱۰ بهمن ۱۳۹۹

کشته شدن ۳ تروریست داعشی از جمله یک انتحاری در مرز عراق با سوریه

رسانه‌ها از کشته شدن تعدادی از عناصر تروریستی داعش از جمله یک انتحاری داعش در مرز عراق با سوریه خبر دادند. شبکه المیادین لبنان به نقل از خبرنگار مستقر خود در عراق جمعه‌ گزارش داد که این سه تروریست در منطقه «الرطبه» واقع در مرز سوریه کشته شده‌اند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فارس: رسانه‌ها از کشته شدن تعدادی از عناصر تروریستی داعش از جمله یک انتحاری داعش در مرز عراق با سوریه خبر دادند.

شبکه المیادین لبنان به نقل از خبرنگار مستقر خود در عراق جمعه‌ گزارش داد که این سه تروریست در منطقه «الرطبه» واقع در مرز سوریه کشته شده‌اند.

سخنگوی فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق‌ «یحیی رسول» ساعتی پیش از درگیری شدید نیروهای گارد مرزی این کشور با یک گروه تروریستی خبر داده بود.

او در حساب توییتری خود نوشت که نیروهای گارد مرزی عراق بر اساس اطلاعات دقیق و با تلاش‌های میدانی گسترده موفق به دفع حمله این گروه ترویستی که یکی از آن‌ها کمربند انفجاری به خود بسته بود، شده‌اند.

این مقام نظامی عراقی تأکید کرد که تروریست‌ها در درگیری با نیروهای عراقی کشته شده‌اند و خودروی آن‌ها در نزدیکی پادگان عراقی‌ها منهدم شده است. در این عملیات یک نیروی عراقی نیز زخمی شده است.

ارتش سوریه نیز بعد از دو حمله مرگبار عناصر باقی‌مانده در صحرای شرقی و مرکزی این کشور، عملیات پاکسازی این مناطق تا مرزهای عراق را آغاز کرده‌اند.

نظرات بینندگان