arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۰۶۱۵۰
تاریخ انتشار: ۵۰ : ۱۴ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

ام وی ام 315 هاچ بک محبوب مدیران خودرو با تجهیزات جدید

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 ام وی ام 315  هاچ بک محبوب مدیران خودرو با تجهیزات جدید

 ام وی ام 315  محصول  پر طرفدار شرکت مدیران خودرو میباشد ،  نزدیک یه 1 دهه میباشد که این هاچ بک زیبا در بازار ایران حضور دارد و توانسته است مورد توجه  قرار گیرد .

اما اخیرا مدل جدید این خودرو تحت  عنوان پلاس  وارد بازار شده که دارای آپشن های به روز میباشد که میتواند مورد توجه قرار گیرد و در این سگمنت خودرویی میتواند به عنوان یک هاچ بک مجهز مورد توجه قرار گیرد .

315 پلاس  چه آپشن هایی دارد ؟

در بخش فنی  مهمترین آپشن اضافه شده را میتوان گیربکس 4 سرعته اتوماتیک نامید  که میتواند راحتی در رانندگی را در بر داشته باشد . و این روزها با توجه به ترافیک سنگین در بسیاری از شهرهای بزرگ و با توجه به اینکه خودروی 315 به عنوان یک خودروی شهری مورد استفاده قرار میگیرد میتواند مورد توجه مشتریان واقع گردد .

 در بخش ایمنی این  خودرو مجهز به سیستم  پایداری الکترونیکی (ESP) میباشد که میتواند به لحاظ ایمنی و پایداری خودرو مورد توجه قرار بگیرد .

در بخش رفاهی  نیز سان روف برقی و  فرمان برقی به این خودرو اضافه کرده که سیستم فرمان برقی سهولت بسیار را در کاربرد و رانندگی با این خودرو دارد.

از سوی دیگر سیستم GPS در این خودرو مسیر یابی در شهرهای بزرگ را راحت میکند و چراغ اتومات نیز به صورت خودکار در تاریکی  روشن میشود .

315 پلاس  چه تغییرات ظاهری دارد ؟

در نمای ظاهر طرح جلوپنجره ، سپر جلو و عقب ، چراغ جلو تغییراتی  را به خود دیده که باعث زیبایی و به روزتر شدن آن شده و بخش داخلی آن کاملا تغییر پیدا کرده و مشابه مدل جذاب ایکس 22 از داشبورد و پوشش دو رنگ جذاب سود میبرد که حس و حال اسپورت تری را به کابین خودرو داده است .

شرایط فروش

از سوی دیگر شرکت مدیران خودرو شرایط فروش ویژه ایی را برای این خودرو در نظر گرفته که حداقل با پیش پرداخت 40 درصد از قیمت خودرو که میتواند منعطف باشد  و مابقی مبلغ متناسب با پیش پرداخت که اکثر 60 درصد میتواند وام باشد در بازه زمانی 1 تا 5 سال پرداخت گردد که ازاین لحاظ نیز شرایط کاملا خاص و ویژه میباشد

نظرات بینندگان