arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۰۶۱۹۰
تاریخ انتشار: ۰۱ : ۱۸ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

جمالی‌نژاد عضو ستاد انتخابات کشور شد

وزیر کشور در حکمی «مهدی جمالی نژاد» معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور را با حفظ سمت به عنوان عضو ستاد انتخابات کشور در امر برگزاری انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: وزیر کشور در حکمی «مهدی جمالی نژاد» معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور را با حفظ سمت به عنوان عضو ستاد انتخابات کشور در امر برگزاری انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب کرد.

در حکم عبدالرضا رحمانی فضلی خطاب به مهدی جمالی نژاد آمده است: با عنایت به عزم و اراده و تاکیدات دولت تدبیر و امید در برگزاری انتخابات باشکوه بر مدار قانون، به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان عضو ستاد انتخابات کشور در امر برگزاری انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب می‌کنم.

وزیر کشور تاکید کرد: امید است در پرتو عنایت حضرت حق تعالی و رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت تدبیر و امید، انتخابات ۱۴۰۰ با مشارکت حداکثری و در شأن ملت بزرگ ایران، در فضایی امن همراه با نشاط و آرامش برگزار و در آن، حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق الناس مطابق با مرّ قانون رعایت شود.

رحمانی فضلی در این حکم تصریح کرد: با توجه به همزمانی، اهمیت و حساسیت انتخابات پیش رو؛ لازم است با هماهنگی رییس ستاد انتخابات کشور و اتخاذ تدابیر مناسب، همه تمهیدات و مقدمات لازم فراهم و در زمان مقرر اجرا شود.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در ۶ حوزه، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در سه حوزه انتخاباتی و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در یک هزار و ۳۷۲ شهر و چهل هزار و ۶۲۰ روستا و تیره عشایری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

نظرات بینندگان