arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۰۶۴۶۹
تاریخ انتشار: ۴۸ : ۰۹ - ۲۰ اسفند ۱۳۹۹

هشدار پلیس به اراذل و اوباش در شب آخرین چهارشنبه سال

رییس پلیس تهران بزرگ از برخورد جدی، قاطع و قانونی به متخلفان و اراذل و اوباش در شب چهارشنبه آخر سال خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رییس پلیس تهران بزرگ از برخورد جدی، قاطع و قانونی به متخلفان و اراذل و اوباش در شب چهارشنبه آخر سال خبر داد.

«سردار حسین رحیمی» رییس پلیس تهران بزرگ  درباره برخورد با اراذل و اوباش که در شب چهارشنبه آخر سال اقدام به ایجاد مزاحمت می‌کنند، گفت: هفته آینده قبل از آخرین چهارشنبه سال طرح اقتدار اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: البته از همین الان اراذل و اوباش سطح‌دار و اراذل و اوباشی که در بانک اطلاعاتی ما دارای سابقه هستند، کنترل شده و این افراد نظارت و کنترل می‌شوند.

رییس پلیس تهران بزرگ خاطرنشان کرد: اگر خدای نکرده این افراد رفتارهای پرخطر در شب آخرین چهارشنبه سال داشته باشند با برخورد جدی و سخت نیروی انتظامی و دستگاه قضایی مواجه می‌شوند.

وی ادامه داد: ما آمادگی کامل برای برنامه چهارشنبه آخر سال داریم و پیش بینی تمهیدات لازم برای این شب در نظر گرفته شده است.

رییس پلیس تهران بزرگ با هشدار به فروشندگان مواد محترقه گفت: ما سوابق سال‌های قبل را داریم. از الان نیز کارهای اطلاعاتی در این خصوص در حال انجام است. برخورد جدی، قاطع و قانونی پلیس و دستگاه قضایی در انتظار متخلفان و مجرمان و افرادی است که در چهارشنبه آخر سال قوانین و مقررات را زیر پا می‌گذارند.

رییس پلیس تهران بزرگ تصریح کرد: متاسفانه این روزها بازار قاچاق، خرید و فروش مواد محترقه شایع‌تر شده است.

وی ادامه داد: در همین خصوص نیز ما در روزهای گذشته ۶۸ هزار انواع و اقسام مواد محترقه غیرمجاز، انواع پیش‌سازها و موادی که برای تهیه مواد محترقه غیرمجاز است، کشف شده است.

سردار رحیمی تصریح کرد: متاسفانه اخیرا نیز فردی که در سال گذشته اقدام به فروش و توزیع مواد محترقه غیرمجاز می کرد و به دلیل انفجار مواد محترقه یک چشمش نیز آسیب دیده بود، به دلیل توزیع و فروش مواد محترقه قبل از هرگونه اقدامی دستگیر شده است.

ایلنا

نظرات بینندگان