arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۰۶۵۹۹
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۱۷ - ۲۰ اسفند ۱۳۹۹

وزیر ارتباطات: تلاش می کنیم مصوبه گران شدن اینترنت نهایی نشود

وزیر ارتباطات گفت:مصوبه مجلس حتما بر گرانی اینترنت اثرگذار خواهد بود . ما تمام تلاش خود را می‌کنیم و از همه توان خود استفاده می‌کنیم که این اتفاق رخ ندهد چون افزایش قیمت اینترنت حتما بر معیشت مردم تأثیر مستقیم دارد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

آذری جهرمی که در بشاگردو هنگام افتتاح پروژه استفاده 100درصدی مردم این منطقه از اینترنت سخن می گفت در پاسخ این سوال که سفرش شائبه انتخاباتی دارد گفت:اگر سفرهایی که این ‌روزها در کشور و از سوی همه دولتمردان و مسئولان کشور انجام می‌شود، به نیت انتخابات است، شما تصور کنید این سفر هم انتخاباتی است اما واقعیت این است که مقام معظم رهبری فرمودند دولت سه تا صد روز فرصت دارد و این را قدر بدانید. در هر حال ما باید کارهای باقی‌مانده را در همین دوره باقی‌مانده انجام دهیم. رساندن اینترنت به تمام روستاها برنامه‌ای بود که در همین دولت شروع شده و باید در همین دولت تمام شود و امیدواریم کامل هم محقق شود؛ بنابراین چیز دیگری در ذهن ما نیست اما اگر فردی برداشت دیگری دارد، هرکسی می‌تواند برداشت خودش را داشته باشد.

وزیر ارتباطات به روزنامه شرق گفت:مصوبه مجلس حتما بر گرانی اینترنت اثرگذار خواهد بود . ما تمام تلاش خود را می‌کنیم و از همه توان خود استفاده می‌کنیم که این اتفاق رخ ندهد چون افزایش قیمت اینترنت حتما بر معیشت مردم تأثیر مستقیم دارد.

نظرات بینندگان