arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۰۷۷۲۷
تاریخ انتشار: ۵۹ : ۱۲ - ۲۶ اسفند ۱۳۹۹

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج: رهبر انقلاب فرمودند کمک‌های مؤمنانه با قدرت پیگیری شود

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج گفت: رهبر انقلاب فرمودند "کمک‌های مؤمنانه با قدرت پیگیری شود و تلاش شود در ایام عید نوروز سختی مردم کمتر شود".
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج گفت: رهبر انقلاب فرمودند "کمک‌های مؤمنانه با قدرت پیگیری شود و تلاش شود در ایام عید نوروز سختی مردم کمتر شود".

حجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین طی سخنانی در خصوص حمایت از نیازمندان در روزهای منتهی به عید نوروز و همچنین عید امسال، اظهار داشت: رهبر انقلاب مطالبه‌ای را در مورد کمک‌های مؤمنانه داشتند که بسیجیان در این راستا تمام تلاش خود را کردند.

وی افزود: معظم‌له ضمن تقدیر و تشکر از خدمات بسیجیان در امر خیرخواهانه و خداپسندانه کمک‌های مؤمنانه نقل به مضمون فرمودند "با قدرت پیگیری شود و تلاش شود در ایام عید نوروز سختی مردم کمتر شود".

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیجیان در ایام عید نوروز بنابر دستور مقام معظم رهبری باید بیش از پیش تلاش کنند.

وی در پایان گفت: بسیج در هر مقطعی گزارش‌های مورد نیاز در بحث کمک‌های مؤمنانه را به رهبری ارسال می‌کنند و در آخرین گزارشی که ارسال شد، معظم‌له به این مهم تأکید کرده‌اند.

نظرات بینندگان