arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۰۸۶۰۷
تاریخ انتشار: ۳۸ : ۱۱ - ۰۱ فروردين ۱۴۰۰

سردار جلالی: آنچه از سال ۹۹ ماند، ایستادگی یک ملت پشت سر رهبری بود

رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی نوروزی با تاکید بر این که اراده و توان لازم برای پیروزی در جنگ اقتصادی را داریم گفت: ‌تاریخ خواهد نوشت ملت ایران هزینه داد اما تسلیم نشد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی نوروزی با تاکید بر این که اراده و توان لازم برای پیروزی در جنگ اقتصادی را داریم گفت: ‌تاریخ خواهد نوشت ملت ایران هزینه داد اما تسلیم نشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پدافند غیرعامل، در متن پیام سردار غلامرضا جلالی آمده است: سال ۹۹ سال سختی بود، سال تحریم، سال کرونا و از دست دادن دوستانی همچون سردار زارعی، سال شهادت برخی هم‌قطاران همچون شهید فخری زاده و...اما آنچه ماند غیرت و ایستادگی یک ملت پشت سر رهبری عزیز بود. تاریخ خواهد نوشت که ملت بزرگ ایران هزینه داد اما تسلیم زور و کارزار فشار حداکثری دشمن نشد. صد البته سیاهی زمستان خواهد رفت و روسیاهی برای سیمای زشت دشمنان خواهد ماند.

در ادامه این پیام آمده است: در این سال سازمان پدافند غیرعامل نیز به عنوان بخشی از ساختار دفاعی کشور در شرایط آمادگی کامل قرار داشت و به لطف خدا عملکرد موفقش به ویژه در حوزه اقدامات پیشگیرانه پدافندی در بخش های غیرنظامی همچون رزمایش‌ها مورد تقدیر ریاست ستاد کل قرار گرفت.

سردار جلالی در این پیام تاکید کرد: بدون شک کشور در سال ۹۹ درگیر بسیاری از چالش ها بود و مردم متحمل سختی به ویژه در بخش‌های معیشتی بودند اما باید به جای تمرکز بر رویدادها بر روندها تاکید کنیم. جمهوری اسلامی ایران در چهار دهه گذشته بسیاری از حوادث تلخ و بحران‌ها را پشت سر گذاشته است، حوادث امنیتی دهه ۶۰ هشت سال جنگ تحمیلی، انواع فشارهای سیاسی، اقتصادی و امنیتی و... اما این کشور نشان داده است اراده و توانمندی‌های لازم برای عبور از بحران ‌ها را داراست. اکنون نیز ما ناگزیر به پیروزی بر دشمن در کارزار جنگ اقتصادی هستیم ‌و اگر بر اساس تحلیل روند و فرآیند به مسأله نگاه کنیم قطعا پیروزی با نصرت الهی از آن ملت خواهد بود.

رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور در این پیام یادآور شد: نام‌گذاری‌های اقتصادی مقام معظم رهبری برای عناوین سالها نشان می‌دهد که معظم له با شناسایی آسیب پذیری داخلی و نقشه دشمن تلاش داشته است تا این تهدید را از سر کشور بازدارند و تاب آوری اقتصاد ایران علی‌رغم تمام هزینه‌ها و سختی‌ها برای مردم و مسئولان نشان می‌دهد اگر ما به فرامین دیده‌بان انقلاب جامع عمل می‌کردیم دستیابی به پیروزی بسیار سهل‌تر بود.

در پایان این پیام آمده است: اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن سال «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» تاکید دارم که در کارزار جنگ اقتصادی دشمن، اتکای به توانمندی‌های داخلی با رمز تولید ملی و تسهیل کسب و کار مهمترین الگوی پدافند غیرعامل است.

نظرات بینندگان