arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۱۲۰۲۰
تاریخ انتشار: ۲۹ : ۲۱ - ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

مورد عجیب آل‌کثیر؛ خبر ساز شدن گل بازیکن پرسپولیس بعد از اتمام محرومیتش

اولین گل عیسی آل کثیر برای پرسپولیس در پایان دوران محرومیتش، حسابی خبرساز شد. آل کثیر در دومین بازی بعد از اتمام محرومیتش روز پنجشنبه برابر نساجی در دقیقه 68 به میدان رفت و در لحظات پایانی بازی موفق شد روی پاس عالیشاه برای قرمزها گلزنی کند منتهی گل او تحت تاثیر اعتراض شدید کادر فنی نساجی قرار گرفت که مدعی بودند مهاجم پرسپولیس در موقعیت آفساید دروازه تیمشان را باز کرده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فرارو: اولین گل عیسی آل کثیر برای پرسپولیس در پایان دوران محرومیتش، حسابی خبرساز شد.

در بازی های لیگ قهرمانان آسیا 2020 بود که آل کثیر بعد از خوشحالی گل برابر پاختاکور ازبکستان 6 ماه از حضور در مسابقات محروم شد.

سیزده فروردین بود که دوران محرومیت این بازیکن به پایان رسید و او در اولین بازی پرسپولیس در سال جدید روز 14 فروردین دقایقی برابر پدیده به میدان رفت. بعد از این بازی مدیران پدیده اعلام کردند آل کثیر جریمه مالی اش به ای اف سی را پرداخت نکرده و به صورت غیرقانونی در مشهد به میدان رفته اما باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که عیسی مشکلی برای بازی نداشته و این باشگاه جریمه 10 هزار دلاری مهاجمش را از محل درآمد هایش در ای اف سی پرداخت کرده است.

آل کثیر در دومین بازی بعد از اتمام محرومیتش روز پنجشنبه برابر نساجی در دقیقه 68 به میدان رفت و در لحظات پایانی بازی موفق شد روی پاس عالیشاه برای قرمزها گلزنی کند منتهی گل او تحت تاثیر اعتراض شدید کادر فنی نساجی قرار گرفت که مدعی بودند مهاجم پرسپولیس در موقعیت آفساید دروازه تیمشان را باز کرده است.

نظرات بینندگان