arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۱۳۳۱۲
تاریخ انتشار: ۲۲ : ۱۰ - ۲۹ فروردين ۱۴۰۰

وضعیت آب و هوا، امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ / دمای هوا تا روز چهارشنبه به‌تدریج افزایش می‌یابد

کارشناس سازمان هواشناسی از افزایش تدریجی دما تا روز چهارشنبه در نوار غربی کشور خبر داد و گفت: هم‌زمان بارش‌های پراکنده و رعد و برق را تا پایان هفته برای شرق و غرب کشور پیش‌بینی می‌کنیم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: کارشناس سازمان هواشناسی از افزایش تدریجی دما تا روز چهارشنبه در نوار غربی کشور خبر داد و گفت: هم‌زمان بارش‌های پراکنده و رعد و برق را تا پایان هفته برای شرق و غرب کشور پیش‌بینی می‌کنیم.

«کبری رفیعی» امروز (یکشنبه) درباره وضعیت جوی کنونی کشور گفت: امروز برای مناطق غرب اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، شمال فارس، یزد و کرمان، بارش پراکنده باران، رعد و برق و وزش باد به‌ویژه در بعد از ظهر را پیش‌بینی می‌کنیم.

وی افزود: بارش پراکنده باران فردا در کرمان، شمال هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ارتفاعات البرز شرقی، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی ادامه خواهد داشت.

رفیعی اظهار داشت: روز سه‌شنبه در بیشتر مناطق کشور جوی آرام و آسمان صاف را شاهد خواهیم بود.

وی ادامه‌داد: روز چهارشنبه شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی، گیلان و مازندران بارش خفیف باران را تجربه خواهند کرد.

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی، روز پنجشنبه سواحل خزر و ارتفاعات البرز در شرق تهران و مازندران، سمنان، قم، مرکزی، شرق لرستان، چهارمحال و بختیاری و استان فارس، شاهد بارش پراکنده و گاهی رعد و برق و وزش باد خواهند بود.

وی گفت: در سه روز آینده در نوار غربی کشور افزایش نسبی دما رخ خواهد داد.

رفیعی اضافه‌کرد: آسمان تهران امروز صاف تا کمی ابری است و گاهی وزش باد را تجربه می‌کند، در اواخر وقت امروز نیز انتظار افزایش ابر برای پایتخت داریم.

نظرات بینندگان