کد خبر: ۶۱۷۶۳۹
تاریخ انتشار: ۵۸ : ۲۲ - ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰

فرمانده انتظامی : عامل ارتکاب قتل در سیرجان طی ۴۸ ساعت دستگیر شد

فرمانده انتظامی سیرجان با اشاره به وقوع قتل یک مرد جوان در پارک یاسمن این شهر از شناسایی و دستگیری قاتل طی ۴۸ ساعت از زمان وقوع این حادثه خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فرمانده انتظامی سیرجان با اشاره به وقوع قتل یک مرد جوان در پارک یاسمن این شهر از شناسایی و دستگیری قاتل طی ۴۸ ساعت از زمان وقوع این حادثه خبر داد.

سرهنگ محمدرضا ایران نژاد روز چهارشنبه در تشریح این خبر به رسانه ها افزود: در پی اعلام وقوع یک فقره قتل در پارک یاسمن شهر سیرجان، ماموران پلیس آگاهی با حضور در محل با جسد یک مرد جوان آغشته به خون که از ناحیه گردن دچار جراحت عمیقی شده بود روبرو شدند و ضمن واکاوی صحنه، بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: در این رابطه ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات میدانی بعدی موفق شدند هویت فرد قاتل را شناسایی و وی را پس از هماهنگی با مرجع قضائی در یک نقطه از محور ورودی شهرستان دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی سیرجان ادامه داد: این متهم در بازجویی های بعدی خیلی زود به انجام این قتل اعتراف و انگیزه خود را اختلافات شخصی با مقتول و درگیری با وی در پارک عنوان و بیان کرد: در شب حادثه، مقتول که از قبل با هم آشنایی داشتند را در پارک مشاهده و پس از درگیری با وی با استفاده از یک قبضه کارد ضربه ای به گردن او وارد می کند که منجر به پارگی شریان اصلی و فوت او می شود.

سرهنگ ایران نژاد با اشاره به تشکیل پرونده و تحویل این قاتل به مرجع قضایی خاطرنشان کرد: متاسفانه در این حادثه نیز به همراه داشتن سلاح سرد و توسل به خشونت از سوی ۲ نفر در یک فضای عمومی منجر به جان باختن عضوی از اجتماع شد که جا دارد یک بار دیگر بر پرهیز از حمل سلاح و پرهیز از ابراز خشونت در روابط فردی و اجتماعی تاکید کنیم.

 ایرنا 

نظرات بینندگان