کد خبر: ۶۱۷۷۷۶
تاریخ انتشار: ۳۱ : ۲۳ - ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

پزشکیان صبح شنبه در انتخابات ثبت نام می‌کند

علی‌اصغر شفیعیان فعال سیاسی نزدیک به مسعود پزشکیان گفت: آقای پزشکیان ساعت 9 صبح شنبه برای ثبت نام در انتخابات به وزارت کشور می‌رود.وی افزود: ایشان قرار بود ابتدا روز جمعه ثبت نام کند اما به دلیل تداخل با برخی قرارهای دیگر این مسئله به شنبه موکول شد. پیام آقای ظریف مبنی بر تصمیم به کاندیدا نشدن بسیار پیام قابل توجهی بود و آقای پزشکیان آن را قابل تامل بسیار می‌داند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: فعال سیاسی نزدیک به مسعود پزشکیان گفت: آقای پزشکیان ساعت ۹ صبح شنبه برای ثبت نام در انتخابات به وزارت کشور می‌رود.


علی‌اصغر شفیعیان فعال سیاسی نزدیک به مسعود پزشکیان گفت: آقای پزشکیان ساعت 9 صبح شنبه برای ثبت نام در انتخابات به وزارت کشور می‌رود.

وی افزود: ایشان قرار بود ابتدا روز جمعه ثبت نام کند اما به دلیل تداخل با برخی قرارهای دیگر این مسئله به شنبه موکول شد.

شفیعیان گفت: ما در روزهای اخیر نوع ثبت نام رقبا و اظهارات آنها را به دقت بررسی می‌کنیم. پیام آقای ظریف مبنی بر تصمیم به کاندیدا نشدن بسیار پیام قابل توجهی بود و آقای پزشکیان آن را قابل تامل بسیار می‌داند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب افزود: روند ثبت نام‌ها تا امروز حکایت از حضور شخصیتهای دو جناح اصلی کشور در عرصه‌ی انتخابات دارد اما به نظر میرسد گزینه‌های حداکثری هر دو جناح هنوز وارد میدان نشده‌اند.

نظرات بینندگان