کد خبر: ۶۱۸۰۳۸
تاریخ انتشار: ۳۶ : ۱۷ - ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

پاسخ زیدان درباره آینده‌اش در مادرید / زیزو از رئال خداحافظی کرد؟

زیدان در نشست خبری پیش از مسابقه با بیلبائو در خصوص قهرمانی در لالیگا صحبت کرد و از آینده خود به شکل مشکوکی پرده برداشت.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فارس: فرداشب رئال مادرید در یکی از حساس ترین مسابقات فصل به مصاف اتلتیک بیلبائو خواهد رفت.

سرمربی رئال مادرید در خصوص آینده گفت: این سوال واقعاً مرا خسته کرده است. حقیقت این است که 2 بازی مانده و من نمی‌دانم چه اتفاقی در انتها رخ می‌دهد. هر اتفاقی ممکن است بیفتد. ما در رئال مادرید هستیم و من همیشه خودم را در این باشگاه نمی‌بینم. برخی فکر می‌کنند که من از رئال می‌روم چون عقیده دارند اتفاقات پیچیده شده و من می‌خواهم سلب مسئولیت کنم. اما این طور نیست. من چیزی که فکر کنم صحیح است را انجام می‌دهم. با تمام انرژی اینجا هستم و زمانی که بفهمم یک سری چیزها باید در اینجا تغییر کند از مادرید می‌روم چون معتقدم به خیر همه است.

وی در خصوص صدرنشینی اتلتیکو ادامه داد: ما باید مثل همیشه وظیفه خود را انجام دهیم. می‌رویم تا تمام تلاشمان را به ثبت رسانیم. می‌رویم تا ببریم و چیزی که تحت کنترل ما است را به نحو احسن انجام دهیم. رقبای ما نیز تیم‌های خیلی خوبی هستند و من نگران آنها هستم.

زیدان تصریح کرد: امروز من بیشتر از همه به این تیم افتخار می‌کنم زیرا ما در این فصل سختی‌های عجیب و غریبی داشتیم. برای من بازیکنان مهمترین چیز این باشگاه هستند. ما همه می‌دانیم در بزرگترین تیم دنیا هستیم و خوشحالم که ذهنیت خوبی بین همه بازیکنان وجود دارد. با اینکه برخی بسیاری از ما انتقاد می‌کنند.

نظرات بینندگان