کد خبر: ۶۱۸۳۶۳
تاریخ انتشار: ۵۶ : ۱۴ - ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰

کمالوند پس از استعفا: دیگر به سایپا برنمی‌گردم/ نتایج، فنی رقم نمی‌خورد

سرمربی تیم فوتبال سایپا می‌گوید به خاطر این‌که نتایج فوتبال فنی رقم نمی‌خورد حاضر نیستم در تیم سایپا مربیگری کنم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: سرمربی تیم فوتبال سایپا می‌گوید به خاطر این‌که نتایج فوتبال فنی رقم نمی‌خورد حاضر نیستم در تیم سایپا مربیگری کنم.

فرهاد کمالوند درباره اتفاقات دیدار تیمش با پیکان اظهار کرد: من کاری به مسائلی که درباره تعویض‌ها رخ داد ندارم. درباره این مساله فدراسیون فوتبال باید تصمیم گیری کند. 10 روز قبل هشدار دادم که طوری تصمیم گیری کنید که درباره‌ی داوری‌ها شائبه ایجاد نشود. ایران دو استان دارد که الان ما با این دو استان در انتهای جدول می‌جنگیم. استان مازندران نساجی را دارد و استان اصفهان ذوب آهن را دارد. برای هر دو استان هم احترام قائل هستم و وارد مقوله آن دو باشگاه نمی‌شوم اما چه طور می‌شود که در یکی از حساس‌ترین بازی‌های ما داور وسط مازندرانی باشد و داور کنار و داور چهارم اصفهانی باشد و داور چهارم از فاصله 50 متری پنالتی بگیرد؟ آدم مومن و مسلمان خودش باید کاری کند که شائبه‌ای ایجاد نشود.

وی ادامه داد: ما الان چهار هفته است که از داوری لطمه می‌خوریم و من اعلام کردم بروید این چهار هفته را بررسی کنید. الان یکسری تیم‌ها از داوری‌ها متضرر می‌شوند و یکسری تیم‌ها سود می‌برند. اگر نگفته بودیم و تذکر نداده بودیم درست اما وقتی که هشدار داده بودیم چرا سعی نکردید کاری کنید که شائبه ایجاد نشود.

سرمربی تیم فوتبال سایپا تصریح کرد: ما باید واقعیت‌ها را بگوییم و به کسی تهمت نزنیم. یک صحبت را چندین بار گفته‌ام و باز هم تکرار می‌کنم. از فدراسیون می‌خواهم چهار هفته اخیر را بررسی کند. نمی‌دانم یک مرجع در فدراسیون فوتبال باید این هفته‌ها را بررسی کند که کدام تیم ضرر کرده و کدام تیم سود کرده، حال اگر ما می‌خواهیم شائبه را دور کنیم چرا باید برای تیمی که قرار است با نمایندگان مازندران و اصفهان برای ماندن در لیگ رقابت می‌کند داوران مازندرانی و اصفهانی انتخاب کنیم؟

وی درباره استعفای خود از باشگاه سایپا گفت: من شب گذشته استعفا داده‌ام پای حرف خودم هم ایستاده‌ام و دیگر به سایپا برنمی‌گردم. ما می‌خواهیم کارهای فنی انجام دهیم اما اجازه نمی‌دهند نتایج فنی رقم بخورد. الان مگر نتایج فنی رقم می‌خورد؟

نظرات بینندگان