کد خبر: ۶۱۸۶۱۹
تاریخ انتشار: ۳۴ : ۱۸ - ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰

ژاوی با ۲۲ چمدان در بارسلونا / یک مرخصی ساده یا مذاکره برای جانشینی کومان؟

ژاوی که به دلیل بحران کرونا به مدت دو سال به اسپانیا سفر نکرده بود در بدو ورود به فرودگاه بارسلونا با خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌ها روبرو شد که از او در خصوص احتمال پیوستن به تیم سابقش سوال کردند. سرمربی السد قطر در پاسخ به سوال خبرنگاران گفت: من در مرخصی هستم و چیزی نمی‌دانم. روزنامه الرایه قطر در این خصوص می‌نویسد: ژاوی با 22 چمدان راهی کاتالونیا شده که نشان می‌دهد بیش از یک ماه در آنجا اقامت خواهد داشت و مایل است مدت بیشتری در بارسلونا بماند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: بازگشت ژاوی به شهر بارسلونا برای سپری کردن دوران مرخصی و تعطیلات، شایعه مذاکره او با سران باشگاه بارسلونا برای جانشینی رونالد کومان را بر سر زبان‌ها انداخته است.

ژاوی که به دلیل بحران کرونا به مدت دو سال به اسپانیا سفر نکرده بود در بدو ورود به فرودگاه بارسلونا با خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌ها روبرو شد که از او در خصوص احتمال پیوستن به تیم سابقش سوال کردند. سرمربی السد قطر در پاسخ به سوال خبرنگاران گفت: من در مرخصی هستم و چیزی نمی‌دانم.

روزنامه الرایه قطر در این خصوص می‌نویسد: ژاوی با 22 چمدان راهی کاتالونیا شده که نشان می‌دهد بیش از یک ماه در آنجا اقامت خواهد داشت و مایل است مدت بیشتری در بارسلونا بماند. روزنامه‌های اسپانیایی از جدایی قریب‌الوقوع سرمربی هلندی بارسلونا می‌گویند و اینکه ژاوی هرناندس اصلی‌ترین گزینه جانشینی اوست.

روزنامه اسپورت در این خصوص نوشت: ژاوی که دوران مرخصی خود در بارسلونا را سپری می‎‌کند در نشستی با مسئولان باشگاه بارسلونا احتمال پذیرفتن هدایت این تیم در فصل آتی را مورد بررسی قرار خواهد داد.

موضوع حضور ژاوی در بارسلونا در حالی مطرح می‌شود که قرارداد سرمربی السد قطر به تازگی تمدید شده و کاتالان‌ها در صورت موافقت ژاوی باید به دنبال جلب موافقت قطری‌ها در این انتقال باشند.

نظرات بینندگان