arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۲۷۱۸۳
تاریخ انتشار: ۵۰ : ۲۲ - ۱۹ تير ۱۴۰۰

هاآرتص: محمود عباس روزهای پایانی خود را پشت سر می‌گذارد

به اعتقاد یک رسانه عبری رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین روزهای پایانی خود را پشت سر گذاشته و جنگ بر سر تصاحب جایگاه او در میان اطرافیانش شدت گرفته است. روزنامه اسرائیلی هاآرتص در گزارشی در این رابطه خبر داد، نوعی نا امیدی نسبت به عملکرد محمود عباس رئیس تشکیلات خود گردان در روزهای اخیر در جامعه فلسطینی شکل گرفته است، به نحوی که اطرافیانش را بر آن داشته تا جنگ بر سر جانشینی اش را شدت ببخشند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: به اعتقاد یک رسانه عبری رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین روزهای پایانی خود را پشت سر گذاشته و جنگ بر سر تصاحب جایگاه او در میان اطرافیانش شدت گرفته است.

روزنامه صهیونیستی هاآرتص در گزارشی در این رابطه خبر داد، نوعی نا امیدی نسبت به عملکرد محمود عباس رئیس تشکیلات خود گردان در روزهای اخیر در جامعه فلسطینی شکل گرفته است، به نحوی که اطرافیانش را بر آن داشته تا جنگ بر سر جانشینی اش را شدت ببخشند.

عاموس هارئیل تحلیل‌گر ارشد این روزنامه عبری زبان با اشاره به مرگ نزار بنات فعال سیاسی مخالف محمود عباس که توسط سرویس‌های امنیتی تشکیلات در کرانه باختری از پای در آمد نوشت: روز به روز بر دامنه اعتراضات و انتقادات نسبت به محمود عباس افزوده می‌شود و با مرگ نزار بنات هم دامنه این اعتراضات افزایش پیدا کرده است.

در بخش دیگری از این یادداشت آمده است: رهبر85 ساله فلسطینی سرویس‌های امنیتی خود را برای سرکوب وحشیانه تظاهرات کنندگان فلسطینی معترض به فساد که در رام الله تجمع کرده بودند، اعزام کرد.

هاآرتص در پایان این یادداشت از این که در کنار اطرافیان ابو مازن، حماس هم شرایط آخرین روزهای محمود عباس را در قدرت رصد می کند، ابراز نگرانی کرده و به خوانندگانش خبر داد روز به روز همسویی فلسطینیان با این گروه فلسطینی افزایش پیدا می‌کند.

 

نظرات بینندگان