arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۲۷۲۲۸
تاریخ انتشار: ۵۹ : ۱۰ - ۲۰ تير ۱۴۰۰

چرا شیرین یزدان‌بخش بازیگری را کنار گذاشت؟

بازیگر فیلم سینمایی «ابد و یک روز» گفت: به طور قطع نمی‌توانم بگویم کرونا تاثیری بر کارم نداشته اما به هر حال علت اصلی فاصله گرفتن من از بازیگری کرونا نیست
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

بازیگر فیلم سینمایی «ابد و یک روز» گفت: به طور قطع نمی‌توانم بگویم کرونا تاثیری بر کارم نداشته اما به هر حال علت اصلی فاصله گرفتن من از بازیگری کرونا نیست.

شیرین یزدان‌بخش درباره آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: مدت زیادی است که پیشنهادات بازیگری را رد می‌کنم و فعلا تصمیمی برای ادامه بازیگری ندارم و فکر می‌کنم دیگر به عرصه بازیگری بر نگردم.

وی در همین راستا افزود: در حال حاضر فکر می‌کنم تمام کاری را که باید در زمینه بازیگری انجام می‌دادم را انجام داده‌ام و ترجیحم کناره گیری از فعالیت هنری است.

یزدان‌بخش با اشاره به شیوع کرونا و تاثیر آن بر تصمیم خود بیان کرد: متاسفانه نزدیک دو سالی است که کرونا همراه همه مردم جهان و البته سرزمین ما شده است. واقعا حیرت‌آور است که با وجود گسترش علم و دانش هنوز این ویروس جان آدم‌ها را می‌گیرد و بر روابط مردم تاثیر گذاشته است. به طور قطع نمی‌توانم بگویم کرونا تاثیری بر کارم نداشته اما به هر حال علت اصلی فاصله گرفتن من از بازیگری کرونا نیست.

بازیگر فیلم سینمایی «غلامرضا تختی» با اشاره به خاطرات خود از عرصه بازیگری در فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی عنوان کرد: در طول سالیانی که فعالیت می‌کردم خاطرات تلخ و شیرین زیادی برای من اتفاق افتاده بود اما در نهایت مهمترین چیز عشق و علاقه به کار است که سختی‌ها را آسان می‌کند و ناهمواری‌ها را هموار.

بازیگر فیلم سینمایی «لطفا مزاحم نشوید» خاطرنشان کرد: مردم هنوز به من لطف دارند و حالم را می‌پرسند و گاهی که میسر می‌شود و دیداری دارم انگیزه زیادی از مهر و محبت آنها می‌گیرم. زندگی برای من همین خاطراتی است که مانده و می‌توانم در ایام خانه‌نشینی را به آن فکر کنم و لذت ببرم. امیدوارم مردم عزیزمان در کمال سلامت باشند و به زودی و با رفع کرونا و واکسیناسیون عمومی همگی به زندگی عادی و خوبی که در پیش داشتیم باز گردیم.

میزان 

نظرات بینندگان