arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۲۷۷۳۲
تاریخ انتشار: ۴۹ : ۱۰ - ۲۳ تير ۱۴۰۰

ادمین فن پیچ بهنوش بختیاری به قتل رسید

بهنوش بختیاری در پیج اینستاگرامی خود از قتل ادمین خود خبر داد. بنا به استوری که بختیاری در صفحه خود منتظر کرده، "حاج آقا همتی" ادمین بهنوش بختیاری به خاطر "دزدی" به قتل رسیده است. بهنوش بختیاری در ادامه ادعا کرده که عاملان قتل دستگیر شدند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رویداد ۲۴: بهنوش بختیاری در پیج اینستاگرامی خود از قتل ادمین خود خبر داد.

بنا به استوری که بختیاری در پیج خود منتظر کرده، "حاج آقا همتی" ادمین بهنوش بختیاری به خاطر "دزدی" به قتل رسیده است.

بهنوش بختیاری در ادامه ادعا کرده که عاملان قتل دستگیر شدند.

افشای راز

شنبه ۱۹ تیرماه بود که ماجرای کشف جنازه یک مرد در چیتگر به ماموران کلانتری ۱۴۵ وردآورد مخابره شد و با دستور بازپرس وهابی از دادسرای امورجنایی تهران تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی وارد عمل شدند تا با شناسایی صاحب جنازه بتوانند رازگشایی کنند.

معاینه جنازه نشان می‌داد مقتول با ضربات چاقو به قتل رسیده است و کارآگاهان با ردیابی مشخصات مقتول خیلی زود با یک زن متاهل برخوردند که می‌توانست کلید اسرار این قتل باشد.

این زن جوان بازداشت شد و خیلی زود اقرار کرد با همدستی شوهرش دست به این قتل زده اند و در حالیکه فرضیه‌هایی مانند سرقت در انگیزه این زن و شوهر مطرح است آنان رفتار‌های نادرست مقتول انگیزه‌ای در قتل او دانستند.

درحالیکه تجسس‌ها نشان می‌داد مقتول یکی از فن پیج‌های، بهنوش بختیاری بازیگر معروف سینما و تلویزیون ایران است اقدامات اطلاعاتی فاش کرد این فرد به هیچ عنوان روحانی و سید نبوده است و با پوشیدن لباس روحانیت خیلی‌ها از جمله بهنوش بختیاری را فریب داده است.

بنابه این گزارش؛ تحقیقات همزمان پلیس با بازجویی از قاتلان روحانی قلابی روی اقدامات متقلبانه مقتول و فریبکاری هایش با سوء استفاده از لباس روحانیت متمرکز است.

نظرات بینندگان