arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۲۷۹۳۷
تاریخ انتشار: ۰۳ : ۱۳ - ۲۴ تير ۱۴۰۰

دستگیری عامل حمله به ۲ مامور شهرداری تهران

رییس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری فردی که به دو مامور و خودروهای شهرداری تهران حمله ور شده بود، خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رییس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری فردی که به دو مامور و خودروهای شهرداری تهران حمله ور شده بود، خبر داد.

 سرهنگ سعید راستی در این باره گفت: اواخر بهمن ماه سال گذشته چند فرد ناشناس با حمله به ماموران اداره پسماند یکی از شهرداری های مناطق تهران، ضمن ایجاد ضرب و شتم و مجروح کردن دو نفر از کارکنان این منطقه با ضربات چاقو و سلاح سرد اقدام به تخریب سه دستگاه خودروی دولتی متعلق به شهرداری این منطقه نیز کرده و قبل از حضور مأموران از محل وقوع جرم متواری شدند.


وی با بیان اینکه ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت بلافاصله رسیدگی به موضوع را دستور کار خود قرار دادند، گفت: در همین راستا نیز ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و انجام یک طرح ریزی جامع و کامل نهایتا پس از چندین ماه کار شبانه روزی و تعقیب و مراقبت، روز گذشته مخفیگاه نفر اصلی این پرونده که به یکی از روستاهای دورافتاده در یکی از شهرستان های شمال غربی کشور گریخته بود شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه این فرد دستگیر و برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.

راستی با اشاره به انجام بازجویی از متهم گفت: این فرد در اظهارات اولیه خود به بزه ارتکابی اعتراف کرد و هدف و انگیزه اش از این اقدام مجرمانه را اختلاف حساب با یکی از مأموران اداره پسماند شهرداری و عدم انجام سفارشات کاری خارج از قواره و ضوابط اداری توسط مأموران این شهرداری در سنوات گذشته که وی را متحمل ضرر و زیان های مالی کرده بود، اعلام کرد.


رییس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی خسارت های وارده به این شهرداری را بیش از یک میلیارد ریال برآورد کردند، خاطرنشان کرد: برای این فرد پرونده‌ای تشکیل شده و متهم برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. همچنین تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر همدستان این فرد نیز ادامه دارد.

 ایسنا

نظرات بینندگان