arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۳۰۳۳۱
تاریخ انتشار: ۴۰ : ۱۲ - ۰۷ مرداد ۱۴۰۰

قضاوت داور زن ایرانی در نیمه نهایی المپیک

سیمین رضایی تنها داور زن کاروان ایران در المپیک، با قضاوت‌های دقیق و بدون اشتباه خود توانسته است نظر سرداور مسابقات را جلب کند تا در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های تنیس روی میز المپیک به وی داوری سپرده شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: تنها داور زن کاروان ایران در المپیک، با قضاوت‌های دقیق و بدون اشتباه خود توانسته است نظر سرداور مسابقات را جلب کند تا در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های تنیس روی میز المپیک به وی داوری سپرده شود.

سیمین رضایی که به عنوان تنها بانوی داور کاروان المپیکی ایران در توکیو حضور دارد بعد از قضاوت های خوبی که در مراحل مقدماتی و یک چهارم نهایی مسابقات میکس دوبل انجام داد این بار، مسابقه نیمه نهایی و حساس زنان، بین چن منگ از چین و یو منگیو از سنگاپور را داوری کرد.

این بازی در نهایت با نتیجه ۴ بر صفر به سود چن منگ از کشور چین خاتمه یافت و نماینده چین اولین فینالیست بانوان المپیک لقب گرفت. رضایی در این مسابقه قضاوت خوب و عادلانه ای داشت و می توان به حضور داور کشورمان در فینال تنیس روی میز المپیک بیش از پیش امیدوار بود.

نماینده ی شایسته داوری کشورمان با قضاوت در نیمه نهایی المپیک، افتخاری بزرگ برای داوری ورزش ایران و تنیس روی میز رقم زده است که تاکنون این افتخار نصیب تنیس روی میز کشورمان نشده بود.

نظرات بینندگان