کد خبر: ۶۳۲۱۸۸
تاریخ انتشار: ۴۸ : ۱۱ - ۱۹ مرداد ۱۴۰۰

حناچی:به دانشگاه و معلمی بازمی گردم/ حمل و نقل تهران نیازمند کمک دولت است

شهردار سابق تهران با اشاره به اینکه پس از سمت شهرداری به دانشگاه و شغل معلمی بازمیگردم، گفت: حمل و نقل شهر تهران نیازمند کمک دولت است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: شهردار سابق تهران با اشاره به اینکه پس از سمت شهرداری به دانشگاه و شغل معلمی بازمیگردم، گفت: حمل و نقل شهر تهران نیازمند کمک دولت است.

پیروز حناچی در پایان مراسم تودیع خود که در سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد در جمع خبرنگاران درباره گره مشکل حمل و نقل عمومی در تهران، گفت: موضوع حمل و نقل تهران موضوعی حاکمیتی است. تا پیش از شرایط کرونا در تهران روزانه حدود پنج میلیون نفر مسافر حمل و نقل عمومی داشت و امروز این رقم به حدود دو میلیون و ۵۰۰ هزار نفر رسیده است.

وی افزود: بی تردید نمی توانیم بگوییم حل معضل بخش حمل و نقل عمومی تنها بر عهده شهرداری تهران است به ویژه در شرایط ارزی که بخش عمده نوسانات قیمت ارز باعث می شود اقلامی که قبلا تهیه می کردیم مثل واگن و اتوبوس خیلی گران تر تهیه شود، البته باید شرایط تحریم هم به این بخش افزوده شود به این ترتیب موضوع ساده ای نیست و حتما باید دولت به کمک شهرداری تهران بیاید.

شهردار سابق تهران در پاسخ به این سوال که پس از شهرداری در کجا مشغول به کار می شود گفت: من استاد دانشگاه تهران هستم برمی گردم به دانشگاه و به معلمی و نیازمند بازسازی هم هستم از سال ۱۳۹۲ تاکنون. لذا به دانشگاه و معلمی بازمی گردم.

نظرات بینندگان