کد خبر: ۶۳۲۴۲۳
تاریخ انتشار: ۰۵ : ۱۵ - ۲۰ مرداد ۱۴۰۰

مدیرعامل استقلال: هدف ما ساختن تیمی قوی است

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: سیاست باشگاه در فصل نقل و انتقالات، فعالیت قدرتمند و ساختن یک تیم قوی به دور از هیاهو و جنجال رسانه‌ای است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش سایت باشگاه استقلال، «احمد مددی» اظهار داشت: امروز جلسه هیات مدیره پیرامون لیست تمدیدی‌ها و بازیکنان مد نظر فرهاد مجیدی بود که در این جلسه من به اقدامات و روند نقل و انتقالات باشگاه استقلال توسط کمیته نقل و انتقالات باشگاه اشاره و توضیحات مبسوطی ارائه کردم.

وی تصریح کرد: با تعدادی از بازیکنان تیم که در فهرست تمدیدی‌ها هستند مذاکره کردیم و همچنین با بازیکنان ورودی هم رایزنی‌ها و مذاکرات در حال انجام است که به محض نهایی شدن اطلاع‌رسانی خواهد شد.

مدیرعامل استقلال افزود: سیاست ما در فصل نقل و انتقالات، فعالیت قدرتمند و ساختن یک تیم قوی به دور از هیاهو و جنجال رسانه‌ای است و برای رسیدن به این هدف هم اقدامات خوبی انجام داده‌ایم و هواداران مطمئن باشند که بعد از تعطیلات با شکلی قدرتمند تمرینات را برای بازی با الهلال و رقابت‌های فصل آتی آغاز خواهیم کرد.

مددی گفت:  از هواداران عزیز می‌خواهم تا از توجه به حواشی و لیست‌های متعددی که در فضای مجازی منتشر می‌شوند، خودداری کنند و مطمئن باشند بنده و هیات مدیره در باشگاه استقلال همه تلاش خود را خواهیم کرد تا بر اساس لیست ارائه شده از سوی سرمربی بتوانیم تیم خوبی را آماده کنیم.

نظرات بینندگان