arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۳۲۷۴۹
تاریخ انتشار: ۵۰ : ۰۸ - ۲۳ مرداد ۱۴۰۰

وضعیت آب و هوا، امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ / وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک در نیمه شرقی کشور

امروز در نیمه شرقی کشور، تهران و شرق استان‌های اصفهان و یزد وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک پیش بینی می‌شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

باشگاه خبرنگاران: امروز در نیمه شرقی کشور، تهران و شرق استان‌های اصفهان و یزد وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک پیش بینی می‌شود.

بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی در روز‌های شنبه و یکشنبه به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی نقاط استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، گیلان، مازندران، غرب گلستان و ارتفاعات استان‌های تهران، البرز، قزوین و سمنان افزایش ابر و رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود.

روز‌های دوشنبه و سه‌شنبه در استان مازندران، شمال استان‌های اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و ارتفاعات شرقی استان تهران، ارتفاعات کرمان و هرمزگان این وضعیت تکرار می‌شود.

چهارشنبه در ارتفاعات البرز واقع در استان‌های مازندران، گلستان، شرق تهران و سمنان بارش پراکنده و وزش باد شدید موقتی و در ارتفاعات استان‌های کرمان و سیستان و بلوچستان رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود.

روز‌های شنبه و یکشنبه در نیمه شرقی کشور همچنین استان‌های ایلام، خوزستان، بوشهر، جنوب استان‌های سمنان و تهران و شرق استان‌های اصفهان و یزد وزش باد شدید گاهی همراه با گرد و خاک پیش بینی می‌شود.

خلیج فارس و دریای عمان طی روز‌های یکشنبه و دوشنبه مواج است.

نظرات بینندگان