arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۳۲۹۳۶
تاریخ انتشار: ۵۷ : ۱۱ - ۲۴ مرداد ۱۴۰۰

خروج «قصیده گاو سپید» از جشنواره اورشلیم

تهیه کننده فیلم سینمایی «قصیده گاو سپید» تاکید کرد که درخواست خروج این فیلم از جشنواره فیلم اورشلیم را ارسال کرده‌ایم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تهیه کننده فیلم سینمایی «قصیده گاو سپید» تاکید کرد که درخواست خروج این فیلم از جشنواره فیلم اورشلیم را ارسال کرده‌ایم.

غلامرضا موسوی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «قصیده گاو سپید» به کارگردانی بهتاش صناعی‌ها  در واکنش به انتشار خبری درباره نمایش این فیلم سینمایی در جشنواره فیلم «اورشلیم» گفت: من نیز شب گذشته متوجه شدم که «قصیده گاو سپید» قرار است در این جشنواره شرکت کند، بلافاصله با بهتاش صناعی‌ها تماس گرفتم و این کارگردان نیز نسبت به این خبر اظهار بی اطلاعی کرد.

وی ادامه داد: مساله این است که شرکت پخش بین‌المللی «قصیده گاو سپید» یک شرکت فرانسوی است و فیلم ما اولین اثر ایرانی است که توسط این شرکت به صورت بین‌المللی پخش می‌شود، به همین دلیل با حساسیت‌های ما در حوزه چگونگی پخش فیلم آشنایی نداشته است.

این تهیه کننده سینما تاکید کرد: بلافاصله بعد از با خبر شدن از ماجرا، به شرکت پخش‌کننده ایمیل زدیم و علاوه‌بر اینکه خواستار ارائه توضیحاتی در این زمینه شدیم، تاکید کردیم تا «قصیده گاو سپید» را از این جشنواره خارج کند.

موسوی در پایان گفت: در واقع شرکت‌های پخش جشنواره‌های خارجی را بازاری برای کمک به فروش فیلم می‌دانند، البته این را هم باید بگویم که این شرکت معمولاً بعد از خبر پذیرفته شدن فیلم در جشنواره‌های فیلم، به ما اطلاع رسانی می‌کند.

 مهر

نظرات بینندگان