کد خبر: ۶۳۳۰۰۰
تاریخ انتشار: ۴۳ : ۱۸ - ۲۴ مرداد ۱۴۰۰

طالبان: شدت درگیری‌ها ممکن است روند تحصیلی را برای مدتی به تاخیر بیندازد

طالبان با انتشار بیانیه‌ای تاکید کرد که مشکلی برای تحصیل زنان و مردان در مناطق سقوط کرده توسط این گروه وجود ندارد.طالبان تاکید کرد: اطمینان می دهیم که از جان و مال شما محافظت می‌کنیم؛ البته قابل یادآوری است که شدت درگیری‌ها در سراسر کشور ممکن است روند تحصیلی را برای مدتی به تاخیر بیندازد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

طالبان با انتشار بیانیه‌ای تاکید کرد که مشکلی برای تحصیل زنان و مردان در مناطق سقوط کرده توسط این گروه وجود ندارد.

 طالبان در بیانیه‌ای خطاب به موسسات تحصیلی دولتی و خصوصی، محصلان و اساتید گفت که هیچ نگرانی درباره تغییر منفی در فعالیت‌های تحصیلی زنان و مردان در مناطق سقوط کرده توسط این گروه نداشته باشند.

بیانیه می‌افزاید: «فعالیت‌های تحصیلی شما در بخش‌های زنان و مردان بدون هیچگونه توقف و تاخیر ادامه خواهد یافت و همه پرسنل اداری و آموزشی باید وظایف محوله خود را بدون تاخیر و یا غفلت انجام دهند».

طالبان تاکید کرد: اطمینان می دهیم که از جان و مال شما محافظت می‌کنیم؛ البته قابل یادآوری است که شدت درگیری‌ها در سراسر کشور ممکن است روند تحصیلی را برای مدتی به تاخیر بیندازد.

«شیرمحمد عباس استانکزی» عضو ارشد تیم مذاکره‌کننده طالبان چندی پیش در مصاحبه‌ای گفته بود: ما مخالف تحصیل و یا اشتغال زنان نیستیم، اما اینجا غرب نیست و ما هنجارهای اسلامی داریم.

نظرات بینندگان