کد خبر: ۶۳۳۹۶۹
تاریخ انتشار: ۰۲ : ۱۲ - ۳۱ مرداد ۱۴۰۰

تاج گل لوکس و گران قیمت؛ انتخابی برای خاص بودن

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تاج گل لوکس و گران قیمت؛ انتخابی برای خاص بودن

تاج گل لوکس و گران قیمت برای اینکه از دیگران متمایز باشید

یکی از مواردی که در مراسم‌ ختم در سرتاسر ایران باب شده، تاج گل است که با توجه به رشد میزان تقاضا در سالهای اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته و انواع و مدل‌های بسیار زیادی را نیز دارد. تاج گل انواع مختلفی با قیمت‌های متفاوت دارد که پیشنهاد همگان خرید یک تاج گل لوکس و گران قیمت است.

شرکت در مراسم مختلف مخصوصا مراسم ختم و یادبود درگذشتگان بسیار برای ترتیب‌دهندگان آن حائز اهمیت است اما اگر به هر دلیلی امکان حضور در این مراسم را نداشته باشید، می‌توانید با خرید یک تاج گل لوکس و گران قیمت جای خالی خود را در مراسم پر کرده و از پیش‌آوردن هرگونه ناراحتی خیال خود را راحت کنید. تاج گل زیبا و لوکس یکی از نشانه‌های سلیقه مناسب خریدار و البته میزان احترام برای مراسم مربوطه است.

تاج گل لوکس و گران قیمت؛ انتخابی برای خاص بودن

انواع مدل تاج گل

همانطور که پیش‌تر گفته شد، پیش از خرید یک تاج گل لوکس و گران قیمت باید انواع آن را بشناسید که در ادامه مطلب قصد داریم به آن‌ها بپردازیم.

1- تاج گل سلطنتی

این دسته از تاج گل‌ها در دسته اصلی تاج گل لوکس و گران قیمت قرار می‌گیرد. در واقع این مدل از تاج گل خود از انواع مختلفی تشکیل شده است که از تفاوت‌های آن‌ها می‌توان به تعداد طبقات مورد استفاده شده در چیدمان گل‌ها، نام برد.

تاج گل لوکس و گران قیمت؛ انتخابی برای خاص بودن

2- تاج گل لوکس

این مدل از تاج‌های گل فرق چندانی با مدل قبلی ندارند اما لازم بود تا ما این مورد را به‌صورت جداگانه بررسی کنیم. لازم به ذکر است که یک تاج گل لوکس و گران قیمت شما را فردی منحصر به فرد جلوه داده و باعث می‌شود تا تمام نگاه‌ها به سوی شما برگردند.

3- تاج گل فانتزی

این دسته از تاج گل‌ها بسیار مور توجه افرادی قرار می‌گیرند که به دنبال استفاده از یک تاج گل لوکس و گران قیمت در مراسم بیشتر غیررسمی از جمله مهمانی‌ها و یا مراسم قدردانی و تولد هستند. نوع چیدمان دسته گل زیبا و فانتزی به همراه پایه تاج که بسیار هم با ترکیب با گل ارکیده چشم نواز می‌شود، بیشتر به صورت حلقه‌ای توخالی طراحی شده و از انواع دیگر آن نیز می‌توان به نوشتن اسمی خاص با گل ارکیده نام برد.

البته استفاده بیشتر این مدل تاج گل در مراسم غیررسمی بدان معنا نیست که از این گل نباید در مراسم رسمی استفاده کرد. اتفاقا برخلاف نامش شما می‌توانید از این گل در مراسم ترحیم نیز استفاده کنید.

4- تاج گل افتتاحیه

این دسته از تاج‌های گل با یک هارمونی بسیار هماهنگ و دلنشین ساخته می‌شوند. لازم است این نکته را بیان کنیم که در این مدل تاج‌های گل تا حد امکان از رنگ‌های سیاه و خاکستری فاصله گرفته می‌شود. گل ارکیده یکی از پرکاربردترین گل‌ها در انواع مختلف تاج‌های گل مخصوص افتتاحیه است که در دسته انواع تاج گل لوکس و گران قیمت قرار می‌گیرند‌.

5- تاج گل تبریک

این دسته از تاج‌های گل برای مراسم مختلف رسمی و غیر رسمی کاربرد بسیار زیادی دارند. شما با استفاده از گل ارکیده در یک تاج گل لوکس و گران قیمت قادر خواهید بود تا حساب خود را از دیگر افراد حاضر در مراسم جدا کنید. این مدل از تاج‌های گل معمولا گرد هستند و می‌توانند هم در دسته تاج گل‌های لاکچری و سلطنتی، هم در دسته تاج گل‌های فانتزی قرار داده شوند.

6- تاج گل لوکس و گران قیمت برای مراسم ترحیم

به مهمترین کاربرد تاج گل لاکچری می‌رسیم. این مدل از تاج‌های گل همانطور که ذکر شد، هم در دسته فانتزی و هم در دسته سلطنتی و لوکس قرار دارند. اگر به دنبال نشان‌دادن احترام زیاد به صاحب عزا هستید، لازم است یک دسته گل لاکچری و یا معمولا تاج ‌گل پایه‌دار با گل ارکیده را به همراه داشته باشید.

پیشنهاد ما به همه افرادی که قصد تهیه یک تاج گل لوکس و گران قیمت را دارند این است که حتما در استفاده از گل ارکیده سفید تاکید داشته باشید. چرا که این گل با رایحه مست‌کننده و البته زیبایی بسیار چشم نواز خود قادر است تا زیبایی و گیرایی هر تاج گلی را دوچندان کند.

انواع مدل گل

پس از انتخاب طرح مناسب در تاج گل لوکس و گران قیمت خود، باید در انتخاب انواع گل مورد استفاده در آن نیز کمی صبوری و تفکر به خرج دهید. در ادامه با ما در معرفی بهترین مدل‌های گل همراه باشید.

کاربرد گل ارکیده در تاج گل لوکس و گران قیمت

شما برای داشتن یک تاج گل زیبا نیازمند انتخاب گلی هستید که تمام نگاه‌ها را به خود جذب کند و این سوال را برای همگان پیش بیاورد که این تاج از طرف کیست؟ شما می‌توانید با به همراه داشتن یک تاج گل تبریک ارکیده‌دار یا یک تاج گل تسلیت با ارکیده سفید، تاج سر هر مهمانی باشید.

تاج گل لوکس و گران قیمت؛ انتخابی برای خاص بودن

گل ارکیده بدلیل رنگ‌های بسیار متنوع و زیبایی که دارد، در هر مراسمی چه رسمی و چه غیر رسمی قابل استفاده است. در واقع شما با خرید یک تاج گل با قیمت بالا که در آن گل‌های ارکیده چشم نوازی بکار رفته شده باشد، میزان اعتبار خود را در جمع مورد نظر، چندین برابر می‌کنید.

1- گل گلایل

بعد از ارکیده، گلایل یکی از پرکاربردترین گل‌ها مخصوصا در مراسم سوگواری و ترحیم و تاج گل لوکس و گران قیمت است. این گل بسیار مقاوم و زیبا، دارای رنگبندی بسیار زیبا و متنوعی است. به عنوان مثال رنگ سفید این گل به معنای ثبات و قوی بودن شخصیت و البته صداقت و ستایش است.

2- لیلیوم

گل لیلیوم یا به زبان خودمانی همان سوسن خودمان نیز یکی از بهترین گل‌ها برای مراسم سوگواری به‌شمار می‌رود. رنگ‌های بسیار زیبای این گل که اعم از قرمز و سفید است، معنای خاصی از جمله برتری و خلوص و پاکی را به بیننده آن منتقل می‌کند. این گل درکنار ارکیده یکی از بهترین گل‌ها برای استفاده در تاج گل لوکس و گران قیمت است.

3- زیبایی گل داوودی مناسب برای استفاده در هر تاج گل لوکس و گران قیمت

گل داوودی که در اکثر سفارش‌ها به کار می‌رود، بدلیل تنوع بسیار زیاد رنگی آن خواهان بسیار زیادی دارد. البته باید این را هم گفت که هر رنگ معنا و مفهوم خاص خود را دارد. به عنوان مثال رنگ قرمز به طور غیر مستقیم به مشارکت و همکاری اشاره دارد یا رنگ زرد آن به معنی تحسین به صورت غیر مستقیم است.

4- گل رز از گل‌های اصلی مورد استفاده در هر تاج گل لوکس و گران قیمت

یکی از پراستفاده ترین گل‌ها درکنار گل ارکیده، گل رز است. این گل پرطرفدار به دلیل زیبایی و بوی خوش آن در انواع تاج و سبد گل مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته همانطور که می‌دانید، رنگ سرخ و قرمز معروف‌ترین رنگ این گل است که البته با کمی تغییرات ژنتیکی می‌توان گل‌های چند رنگ از جمله مشکی و یا آبی را به وجود آورد.

رنگ و هارمونی متناسب با شرایط مراسم مورد نظر

همانطور که پیش‌تر ذکر شد، شما باید با توجه به مراسم خود از انواع مختلف و رنگ‌های متفاوت گل‌ها برای تاج گل زیبای خود استفاده کنید. علاوه بر همه این موارد باید توجه داشته باشید که در انتخاب رنگ‌ها و تضاد‌های رنگی نهایت دقت را به خرج دهید. چراکه در یک تاج گل لوکس و گران قیمت پس از نوع چیدمان و پایه، نوع گل‌های بکار رفته در آن از بیشترین اهمیت برخوردار هستند.

البته در نظر داشته باشید که یک سری از گل‌ها با هر رنگی برای هر مراسمی مناسب هستند. مناسب‌ترین گل برای استفاده در هر مراسمی گل ارکیده است که به دلیل زیبایی بالا و البته تنوع رنگی زیاد مورد توجه همگان است.

با در نظرگرفتن همه این موارد باید حواستان را جمع کنید که برای یک تاج گل تبریک ارکیده‌دار از رنگ‌های شاد با معانی مرتبط استفاده کنید. همانطور که گفته شد، رنگ‌ها در هر گل نشان‌دهنده معنای خاصی هستند. در تاج گل تسلیت با ارکیده سفید، شما باید از گل‌هایی با رنگ‌ها و مفاهیم مرتبط استفاده کنید. مثلا شما نباید برای یک مراسم تدفین و ختم از گل‌های به معنای طراوت و شادی استفاده کنید.

تاج گل لوکس و گران قیمت؛ انتخابی برای خاص بودن

در خرید تاج گل لوکس و گران قیمت به سلیقه خود اعتماد کنید

یکی از نکات مهمی که در هنگام سفارش تاج گل لوکس و گران قیمت وجود دارد این است که هنگام خرید تاج با گل ارکیده، تاج را با سلیقه خود و نه با سلیقه دیگران یا فروشنده تزئین کنید. زیرا تاج گلی که تقدیم می‌کنید، به نوعی نشان‌دهنده شخصیت شما است. از دیگر نکات قابل ذکر این است که با در اختیار داشتن نظر افراد مختلف خواهید توانست تا انتخاب بهتری را داشته باشید. البته باید این موضوع را یاد‌آوری کرد که مشورت الزاما به معنای تبعیت و پیروی از دیگران نیست.یعنی اینکه شما در آخر می‌توانید با رد نظر آن‌ها مسیر خود را دنبال کنید.

توجه به ابعاد تاج گل

حواستان را به این موضوع جمع کنید که برای سفارش تاج گل برای عروسی با گل ارکیده و یا تاج گل ارکیده برای مراسم ختم، حتما نباید یک تاج گل لوکس با ابعادی بسیار بزرگتر از حد معمول را خریداری کنید. هارمونی فقط به تضاد رنگی درست و استفاده از گل‌های متفاوت با معانی متفاوت برنمی‌گردد و مثلا ابعاد بکار گرفته شده در یک تاج گل پایه دار با گل ارکیده، نباید نه خیلی کوتاه و نه خیلی بلند باشد.

برخی معتقدند هرچه اندازه یک تاج گل بزرگتر باشد، زیباتر خواهد بود. اما حقیقت این است که شما می‌توانید با انتخاب یک تاج گل کوچکتر ولی با گل‌های گران قیمت و زیبای ارکیده، با ارزش بودن تاج را اثبات کنید.

پایه‌دار یا بی‌پایه؟ مسئله این است!

حتما در هنگام بررسی مدل‌های مختلف تاج گل لوکس و گران قیمت به این موضوع برخوردید که برخی از آن‌ها دارای پایه‌های بسیار شکیل و البته برخی از آن‌ها بدون پایه هستند. باید این نکته را نیز بیان کرد که با توجه به سلیقه و طرح تاج گل، ممکن است یک تاج گل بدون پایه ولی دیگری با پایه بتواند حس خوبی را به مشاهده‌کننده آن القا کند. کمک گرفتن و مشورت با دیگران می تواند کمک زیادی به انتخاب درست بکند. اما به خاطر داشته باشید که در آخر این شمایید که این دسته گل را حمل می‌کنید.

تاج گل لوکس و گران قیمت؛ انتخابی برای خاص بودن

جمع‌بندی

برای خرید یک تاج گل لوکس و گران قیمت باید دائما در گوشه ذهن خود علاوه بر قیمت، هارمونی را نیز داشته باشید. چراکه هارمونی درست باعث درخشیدن تاج گل با گلهای گران شما خواهند شد. البته که داشتن انواع مختلفی از گل‌ها مثل گل‌های ارکیده و دیگر گل‌های معروف و پرطرفدار قادر خواهید بود تا تمام نظرها را به طرف خود جلب کنید و احترام بالای خود به صاحب مراسم را نشان دهید.

نظرات بینندگان