کد خبر: ۶۳۴۰۴۰
تاریخ انتشار: ۰۸ : ۱۸ - ۳۱ مرداد ۱۴۰۰

حاشیه از مجلس؛ خلف وعده "عنابستانی" / "بیغش" قهر کرد: مطالب خود را به رسانه ها می دهم

جلسه علنی عصر امروز مجلس با حواشی همراه بود که در مهمترین مورد قهر نماینده شازند به دلیل رعایت نشدن وقت از سوی یک نماینده دیگر بود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: جلسه علنی عصر امروز مجلس با حواشی همراه بود که در مهمترین مورد قهر نماینده شازند به دلیل رعایت نشدن وقت از سوی یک نماینده دیگر بود.

جلسات علنی مجلس برای بررسی وزرای پیشنهادی در مجلس طی دو روز گذشته در جریان است که این جلسات با حواشی های نیز همراه است.

قهر یک نماینده از ندادن وقت به وی

علی اصغر عنابستانی نماینده سبزوار در مجلس در جلسه نوبت عصر امروز (یکشنبه 31 مرداد) قوه مقننه که برای اظهار نظر در مخالفت با وزیر امور خارجه ثبت نام کرده بود و نام وی نیز بر اساس قرعه انتخاب شده بود، طبق قراری که با محمود احمدی بیغش نماینده شازند گذاشته بود قرار بود 10 دقیقه از زمان خود را به این نماینده برای ابراز مخالفت با وزیر پیشنهادی بدهد که حدود 10 دقییقه از زمان خود را استفاده کرد.

پس از اظهارات عنابستانی هیئت رئیسه مجلس از محمود احمدی بیغش دعوت کرد تا از زمان باقی مانده استفاده کند که نماینده شازند در پشت تریبون قرار گرفت اما با اعلام اینکه قرار بود بنده در مخالفت با وزیر پیشنهادی امور خارجه صحبت کنم اما باید از خلف وعده همکار خودم انتقاد کنم از پشت تریبون به پایین آمده و اعلام کرد که مطالب خود را به رسانه ها می دهم.

نظرات بینندگان