کد خبر: ۶۳۷۵۱۱
تاریخ انتشار: ۵۷ : ۲۰ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۰

جایزه ۷ میلیون دلاری آمریکا برای ارائه اطلاعات درباره یکی از مسئولان حزب‌الله لبنان

وزارت خارجه آمریکا از تعیین جایزه چند میلیون دلاری برای ارائه هر گونه اطلاعات درباره یکی از مسئولان امنیتی حزب الله لبنان خبر داد. وزارت امور خارجه آمریکا عصر امروز (دوشنبه) با صدور بیانیه ای، اعلام کرد که برای ارائه هر گونه اطلاعات درباره «طلال حمیه»، از مسئولان ارشد امنیتی حزب الله لبنان، تا هفت میلیون دلار پاداش تعیین کرده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

شفقنا: وزارت خارجه آمریکا از تعیین جایزه چند میلیون دلاری برای ارائه هر گونه اطلاعات درباره یکی از مسئولان امنیتی حزب الله لبنان خبر داد.

به گزارش شبکه خبری «آر تی عربی» روسیه، وزارت امور خارجه آمریکا عصر امروز (دوشنبه) با صدور بیانیه ای، اعلام کرد که برای ارائه هر گونه اطلاعات درباره «طلال حمیه»، از مسئولان ارشد امنیتی حزب الله لبنان، تا هفت میلیون دلار پاداش تعیین کرده است.

وزارت خارجه آمریکا در بیانیه خود ضمن اعلام این که حمیه ریاست دفتر امنیتی خارجی حزب الله را بر عهده دارد، مدعی شد که وی به عنوان رئیس این دفتر که انجام حملات در خارج از لبنان را برنامه ریزی می کند، مسئول تمامی حملاتی است که هسته های این حزب در سراسر جهان انجام می دهند.

این در حالی است که وزارت خارجه آمریکا ماه گذشته میلادی نیز از تعیین جایزه پنج میلیون دلاری برای هر گونه اطلاعات منجر به دستگیری «خلیل یوسف حرب» خبر داده و این عضو ارشد حزب الله لبنان را به نظارت بر عملیات حزب در چندین کشور منطقه متهم کرده بود.

نظرات بینندگان