کد خبر: ۶۳۸۴۴۷
تاریخ انتشار: ۵۹ : ۱۶ - ۲۸ شهريور ۱۴۰۰
تهدیدی که نباید عملی شود

از چاله مددی به چاه آجورلو!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سید مهدی فاطمی: تجمع هواداران استقلال مقابل وزارت ورزش سئول نشینان را به واکنش وا داشته است. حمید سجادی که پیش‌تر گفته بود معتقد به انجام تغییرات سریع در استقلال و پرسپولیس نیست حالا با مطرح شدن نام‌هایی جدید برای مدیریت قطب آبی فوتبال پایتخت طرفداران این تیم را با چالشی توام با تهدید مواجه کرده است.

او اگر چه مستقیم به هیچ نامی اشاره نداشته و موضع مشخصی اتخاذ نکرده است، اما فضای ملتهب از اخبار ضد و نقیض روی یک اسم متمرکز شده است. سردار آجورلو با کوله باری از ناکامی و سومدیریت و سابقه به قهقرا بردن تیم‌هایی همچون پاس بزرگ و استیل آذین متمول و شکست در پروژه‌های قدرت طلبانه‌ای همچون ریاست بر فدراسیون فوتبال حالا دست کم در رسانه‌ها تبدیل به گزینه اصلی نشستن بر صندلی مدیر عاملی استقلال شده است.

این مدیر نظامی همیشه درگیر با فوتبال در تراکتور سازی هم با موفقیت بیگانه بوده و از همین رو تلاش زیادی برای رسیدن به کرسی تصمیم گیری پرسپولیس داشت که در این راه هم با ناکامی مواجه گردید. از ویژگی‌های مدیریتی او می‌توان سطر‌ها و صفحه‌ها نوشت، اما مصلحت ایجاب می‌کند به همین مقدار کفایت کنیم.

بدون تعارف باید گفت مطرح شدن این نام برای جانشینی احمد مددی یک نوع تهدید هوشمندانه و زیرکانه برای منصرف کردن استقلالی‌ها از انجام تغییرات زود هنگام در هرم مدیریتی باشگاه شان بوده است. تهدیدی که امیدواریم هرگز عملی نشود.

نظرات بینندگان