کد خبر: ۶۳۸۶۱۶
تاریخ انتشار: ۳۱ : ۱۵ - ۲۹ شهريور ۱۴۰۰

رئیس سازمان بسیج: سپاه ۵۰ درصد ‌ظرفیت واکسیناسیون کشور را بر‌عهده دارد

موفقیت‌های ملت بزرگ ایران در کمال ناباوری نظام سلطه، در حال افزایش در سطح بین‌المللی و منطقه‌ای و داخلی است و بخشی از این تفضل الهی ناشی از پیاده سازی دستورهای الهی است و در کنار هم بودن مردم ذیل اصل ولایت فقیه که امام بنیانگذار این نظام مقدس علوی و عاشورایی جمهوری اسلامی بوده و رهبر انقلاب آن را تداوم بخشیده‌اند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: رئیس سازمان بسیج گفت: ۵۰ درصد از ظرفیت واکسیناسیون در کشور بر عهده سپاه است و به طور کلی هم اکنون سپاه در ۱۸۰ مرکز واکسیناسیون مستقل و ۳۵۰ مرکز با مشارکت وزارت بهداشت مشارکت دارد.

سردار «غلامرضا سلیمانی» ظهر امروز در هشتمین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه که در حرم امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار داشت: امروز شاهد تجلی جلوه‌هایی از انسجام و وحدت ملت ایران و پیاده‌سازی یکی از سنت‌های اسلامی در کنار مرقد نورانی بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی هستیم.

وی افزود: مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه از نرم‌افزارهای مهم جامعه و ذیل مردم‌سالاری اسلامی است که طبق فرمایش رهبر انقلاب برای کمک‌رسانی به نیازمندان به ویژه کسانی که از کرونا آسیب معیشتی دیده‌اند انجام شد.

رئیس سازمان بسیج با اشاره به برگزاری هشتمین مرحله کمک مؤمنانه به همراه پویش همکلاسی مهربان در سپاه سیدالشهدا(ع) عنوان کرد: حجم بیش از 11 هزار بسته معیشتی و کمک‌های دیگری که در طول این چند روز جمع‌آوری شده افزایش پیدا می‌کند و به میزان قابل توجهی با رعایت عزت و کرامت نیازمندان به دستشان می‌رسد.

وی با اشاره به نیازمندی‌هایی که برخی از دانش‌آموزان در ارتباط با لوازم آموزشی دارند تصریح کرد: در این راستا بیش از 12 هزار بسته لوازم‌التحریر و سایر اقلام مورد نیاز تهیه شده و در این فرصت از تمامی خیرین، نیکوکاران و دستگاه‌ها و نهادهایی که در این زمینه مشارکت داشته‌اند قدردانی می‌کنم.

سردار سلیمانی در ادامه تأکید کرد: سپاه استان تهران در مواجهه با ویروس کرونا 27 مرکز واکسیناسیون راه‌اندازی کرده و این آمادگی وجود دارد که به هر میزانی واکسن تأمین شود، تزریق با سرعت انجام شود.

وی تأکید کرد: در حال حاضر 50 درصد از ظرفیت واکسیناسیون در کشور بر عهده سپاه است و به طور کلی هم اکنون سپاه در 180 مرکز واکسیناسیون مستقل و 350 مرکز با مشارکت وزارت بهداشت مشارکت دارد.

رئیس سازمان بسیج ‌با بیان اینکه در انجام پروژه‌های محرومیت‌زدایی و رسیدگی به مسائل حاشیه شهرها سپاه سیدالشهدا(ع) پیش‌قدم بوده، عنوان کرد: با تدابیر دولت جدید امیدواریم این اقدامات شتاب بیشتری بگیرد و پشتیبانی‌هایی از سوی دستگاه‌های مسئول گسیل شود تا شاهد رفع تنگناها و کاستی‌ها باشیم.

سردار سلیمانی تصریح کرد: موفقیت‌های ملت بزرگ ایران در کمال ناباوری نظام سلطه، در حال افزایش در سطح بین‌المللی و منطقه‌ای و داخلی است و بخشی از این تفضل الهی ناشی از پیاده سازی دستورهای الهی است و در کنار هم بودن مردم ذیل اصل ولایت فقیه که امام بنیانگذار این نظام مقدس علوی و عاشورایی جمهوری اسلامی بوده و رهبر انقلاب آن را تداوم بخشیده‌اند.

رئیس سازمان بسیج ‌در پایان خاطرنشان کرد: این مسیری که بسیج به فرمان رهبر آغاز کرده تداوم پیدا می‌کند و این سنت الهی جاری و ساری است و مردم و نیکوکاران در آن نقش‌آفرینی خواهند کرد و تشکیلات مردمی انقلاب اسلامی، بسیج در این میدان پرچم‌داری خواهد کرد و کمیته امداد در این میدان خدمات زیادی در طول این سال‌ها ارائه داده است.

نظرات بینندگان