arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۶۳۹۴۲۷
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۱۴ - ۰۳ مهر ۱۴۰۰

مرگ دو عابر پیاده در تصادف پژوها در پایتخت

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از مرگ دو عابر پیاده در پی برخورد با دو دستگاه سواری پژو در دو نقطه از پایتخت خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از مرگ دو عابر پیاده در پی برخورد با دو دستگاه سواری پژو در دو نقطه از پایتخت خبر داد.

سرهنگ احسان مومنی به تشریح برخی از مهم‌ترین تصادفات رانندگی پایتخت در شبانه روز گذشته پرداخت و گفت: حوالی ساعت ۲۱ شب گذشته یک دستگاه سواری پژو در حال حرکت در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید کاظمی بود که در محدوده پل آزادگان با یک عابر پیاده برخورد کرد.

وی با اشاره به حضور ماموران پلیس راهور و عوامل امدادی در محل گفت: با حضور امداد گران مرگ عابر پیاده تایید و اعلام شد. کارشناسان پلیس راهور نیز بررسی‌های خود را آغاز کردند که در جریان آن مشخص شد راننده پس از برخورد با عابر پیاده از محل متواری شده است.

رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه اقدامات انتظامی و قضایی برای شناسایی و دستگیری راننده متواری در دستور کار قرار گرفت، اظهارکرد: حدود یک ساعت بعد راننده متواری سواری پژو با مراجعه به پلیس اعلام کرد که دچار عذاب وجدان شده و خود را معرفی کرده است.

به گفته مومنی عدم توجه به جلو از سوی راننده سواری پژو سبب وقوع این حادثه شده است.


رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت همچنین از مرگ یک عابر پیاده دیگر در پی برخورد با سواری پژو و به فاصله چند ساعت از حادثه اول خبر داد و گفت: این حادثه حوالی ساعت ۶:۳۰ صبح امروز در محدوده بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری و ستارخان رخ داد و در پی آن راننده یک دستگاه سواری پژو با عابر پیاده که قصد عبور از پل عابر را داشته برخورد کرد.

وی با بیان اینکه درپی این حادثه عابر پیاده در دم فوت کرد، گفت: عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده سبب وقوع این حادثه مرگبار شد.

مومنی از واژگونی سواری پژو ۲۰۶ در بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی نیز خبر داد و گفت: در ساعت ۶:۱۰ صبح امروز یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ که در حال حرکت در مسیر شرق به غرب بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، بعد ازستاری بود، ناگهان از مسیر اصلی منحرف شده و پس از واژگونی چندین متر را روی سقف بر زمین کشیده شد.

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه درپی این حادثه راننده خودرو دچار مصدومیت شد، گفت: عوامل پلیس راهور نیز اقدام به بازگشایی مسیر و مدیریت ترافیک در این محدوده کردند.

 ایسنا

 

نظرات بینندگان