کد خبر: ۶۴۲۳۰
تاریخ انتشار: ۰۲ : ۰۸ - ۰۴ خرداد ۱۳۹۱

عنايتي: با مس بستم اما شايد استقلالي شدم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : رضا عنايتي مهاجم با‌تجربه‌اي که فصل قبل در صبا درخشيد، در فصل نقل و انتقالات مشتريان زيادي داشت اما با مس قرار‌دادي يک ساله امضا کرد تا تجربه حضور در کرمان را هم به دست بياورد.

چه شد بين اين همه تيم با مس قرارداد بستي؟

مس کرماني‌ها بعد از پايان فصل به من پيشنهاد دادند و من هم وقت خواستم پيشنهاد آن‌ها را بررسي کنم. بعد از بررسي پيشنهادشان به نظرم خوب آمد و به همين خاطر قرارداد داخلي يک ساله با اين باشگاه امضا کردم.

اما مثل اين که خيلي عجله داشتي و جزو اولين بازيکناني بودي که تيم فصل بعدت را مشخص کردي؟

عجله من به خاطر سفري است که پيش‌رو دارم. تا چند روز ديگر عازم خانه خدا هستم و به همين خاطر خواستم قبل از سفر تيمم را مشخص کنم تا با خيال راحت به زيارت بروم.

استقلالي‌ها پيشنهاد ندادند که با اين تيم مذاکره نکردي، چون مي‌گفتي خيلي دوست داري به اين تيم برگردي؟

هنوز شرايط استقلال مشخص نيست و خودشان هم تکليف‌شان را نمي‌دانستند که بخواهند به من پيشنهادي بدهند. من نمي‌خواستم در اين وضعيت مبهم تصميم‌گيري کنم و به همين دليل منتظر پيشنهاد استقلالي‌ها نماندم.

اما اگر امير قلعه‌نويي به اين تيم برگردد و بخواهد به تيمش بروي، پشيمان نمي‌شوي که زود تصميم گرفتي؟

خب من هنوز قراردادم با مس نهايي نشده و تنها قرار‌داد داخلي امضا کرده‌ايم. تا نهايي شدن قرار‌داد خيلي زمان باقي مانده و اگر چنين اتفاقي بيفتد و استقلالي‌ها پيشنهاد بدهند قابل بررسي است. خدا را چه ديديد شايد نتوانستم با مس قرارداد نهايي امضا کنم و تصميم ديگري گرفتم.

با صبا فصل موفقي داشتي، اين تيم که آسيايي شده بود، چرا در اين تيم نماندي؟

فصل خوبي بود و توانستيم سهميه آسيا را کسب کنيم اما ديگر در خدمت اين تيم نيستم. به نظرم اگر صبا مي‌خواهد فصل آينده در ليگ و آسيا موفق شود بايد تيم را فوق‌العاده تقويت کند و اين موضوع خيلي مهم است.
نظرات بینندگان